Korsan Güzeli -İllüstrasyon Çalışmam

İllüstrasyon Çalışmaları - Korsan Güzeli -İllüstrasyon Çalışmam ...

filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 04-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop Cs mausla çalışılmıştır..
Hazır brush kullanılmamıştır.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 04-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
• Kumaş çok güzel, saçlar ve anotomide her zaman ki gibi başarılı
• Sadece sağ elde ufak bir hata var, o da nazar boncuğu
•Ufak ayrıntılar çok güzel işlenmiş (Küpe, altın diş Korsan Güzeli -İllüstrasyon Çalışmam, düğmeler, altın v.s)
Gerçek den korsan güzeli Korsan Güzeli -İllüstrasyon Çalışmam Kuru kafa da yakışıklı olmuş :P

Ne kadar çok zaman ayırdığını ve uğraştıgını ben biliyorum Korsan Güzeli -İllüstrasyon Çalışmam Ama fazlasıyla değdi, tebrik ederim canım...Harika bir çizim oldu =)
Ellerine ve emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
tommy89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tommy89

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2009 #3
Bence kusursuz bir çalışma olmuş Korsan Güzeli -İllüstrasyon Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-08-2009 #4
Güzel çalışma, sadece korsan güzelinin yüzündeki ifade fazla bebeksi olmuş, hani şöyle daha korsani baksaydı Korsan Güzeli -İllüstrasyon Çalışmam

Bir de omuzlardan aşağıya doğru inişte bir tuhaflık var gibime geldi, başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2009 #5
Uygulama çok başarılı tebrikler .......Bende bakışı dicem biraz daha hırçın ve sert baksa idi süper olurdu
Bu mesajdan alıntı yap
TİA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TİA

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-08-2009 #6
gerçekten muhteşem tebrik ederim emeğine sağlık.kusur bulmak istemiyorum ama göbek deliği dikkatimi çekti.
Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-08-2009 #7
çok hoş olmuş ya eline sağlık.özellikle kuru kafa ve altınlar çok iyiKorsan Güzeli -İllüstrasyon Çalışmamsadece arka plan siyah olmasa mı acaba dedim böle açık mavi olsaydı..tekrar tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2009 #8
tablet kullanmadan da bu kadar olur yani bravo Filiz o akdar zamana değmiş Korsan Güzeli -İllüstrasyon Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Imperatore34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2009 #9
Harika bir çalışma olmuş.. (Dişi Jack Sparrow Korsan Güzeli -İllüstrasyon Çalışmam) Üzerinde eksik olan noktalar mevcut ama tek tek saymaya gerek yok, kısaca; objelerin bazılarında detay eksiklikleri var sadece.. üzerinde biraz daha zaman ayırırsanız ve detayları arttırırsanız şüphesiz gerçekçiliği de çok daha fazla olacaktır..

Birde, altınların saçıldığı o boş beyaz alana güzel bir fon yapılabilir.. Yada mesela; Kızın bittiği yerden bir kayık gövdesi yapılarak, kızın kayık üzerinde durduğu görüntüsü verilebilir, altınların düştüğü yerden birkaç su damlacığının havaya sıçramasına benzer bir görüntü de yapılabilir.. Böylece kayığın da o an denizde seyreden bir kayık olduğu izlenimi verilebilir..

Emeğinize sağlık, her seferinde kalitesini daha da arttıran yeni başarılı çalışmalarınızda görüşmek üzere Korsan Güzeli -İllüstrasyon Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2009 #10
Ellerine sağlık. Bence harika görünüyor. Korsan Güzeli -İllüstrasyon Çalışmam Teknik açıdan nasıldır bilemiyorum ama çok beğendim. Korsan Güzeli -İllüstrasyon Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları