Korsan Taksiye Hayır Afiş Çalışması

Afiş Tasarımı - Korsan Taksiye Hayır Afiş Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Bahçelievler ŞoförLer Odasına Yapmış Olduğum korsan Taksiye Hayır Çalışmam Arkadaşlar Eleştirilerinizi Bekliyorum $imdiden Teşekürler. :...

thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bahçelievler ŞoförLer Odasına Yapmış Olduğum korsan Taksiye Hayır Çalışmam Arkadaşlar Eleştirilerinizi Bekliyorum $imdiden Teşekürler.Korsan Taksiye Hayır Afiş Çalışması:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Smoke6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smoke6

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sarıdan Ötesi Güzel DAha Cilalı Bir Taksi Bulabilirdin Birde El Resmine Father Verebilirdin Taksi ve father Dışında Herşey Güzel Söylicek Sözüm Yok Emeğine Sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
aysgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysgl

Grafiker / Ankara

Alt 29-12-2007 #3
taksi hos durmuyo bence daha guzel bir taksi kullan yada photoshopta oyna biraz elince baska taksi yoksa bide bu dur tabelasindaki dukubelemedi hatalar cok goze batiyor artik dur deyin yazisini vurgulamak istemissin sanirsam ama tasarimla cok karismis belki farkli bi renk olabilir benimde yorumum bu kadar eline saglik
Bu mesajdan alıntı yap
gunyasar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gunyasar

Grafiker / İstanbul

Alt 31-12-2007 #4
Ben fazla beğenmedim açıkçası.Ayrıca bence arkadaşların önerileride o afişi kurtarmaya yetmeyebilir.Seçim afişi gibi olmuş.Daha farklı daha etkileyici lazım bence.Piyasada grafiker çok fakat yapılmayanı yapan yok.
Genede ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 31-12-2007 #5
sana tavsiyem arka planı siyah yapman ve kenar çerçevisini de, güvenli yoluculuk için ticari taksideki çerçeveyi yapman eski taksilerdeki gibi. takside hoş değil, ellerde de döküpaj hatası var. ve çok fazla yazı var
Bu mesajdan alıntı yap
sima isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sima

Grafiker / İzmir

Alt 31-12-2007 #6
el dekopesinde sorun var yazılar çarpıcı diğil afiş dediğin biraz etkiliyici olmalı biraz daha ugraşırsan olcak eline saglık
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 31-12-2007 #7
aynen el dekupesinde sorun var ve birde taksideki plaka yerine korsan felan yazsaydin dahami bi tuhaf olurdu bilmem ancak fikir genel anlamda cok hos eline saglik
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 31-12-2007 #8
dekupeler corelde yapıldı o yüzden sorun var father vermedim corelde çok kötü oluyor photshop ta yoktu Korsan Taksiye Hayır Afiş Çalışması o yüzden
Bu mesajdan alıntı yap
sima isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sima

Grafiker / İzmir

Alt 01-01-2008 #9
dekupeler corelde yapıldı o yüzden sorun var father vermedim corelde çok kötü oluyor photshop ta yoktu Korsan Taksiye Hayır Afiş Çalışması o yüzden
sen şimdi corele laf söylüyosun hıııımKorsan Taksiye Hayır Afiş Çalışması) ben bütün işlerimi corelde yaparım renklerle ilgili sorun yaşarsam ki bazen photoshopu tercih ederim bence o sorun corelden kaynaklanmıyo
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 01-01-2008 #10
kardeş çalışmanın şeklinden çok öncelikle içeriğini eleştirmek zorunda hissettim kendimiKorsan Taksiye Hayır Afiş Çalışması benim afiş mantığımda tek mesaj tek slogan vardır. ama senin afişinde birden fazla slogan niteliği taşıyan kelime grubu var. kusura bakma ama bu çalışma bir afişten çok el ilanına benzemiş. bence üstünde birazdaha düşün. (darılmaca yok) zati tasarımsal sıkıntıları arkadaşlar gayet güzel açıklamış ekstradan söze gerek yok. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
korsan taksi hayr