koserim film önerileri

Sinema & Tiyatro - koserim film önerileri ...

Cevapla
koserim film önerileri
Standart
Alt 17-03-2008 #11
Sponsorlu Bağlantılar

Korku filmi yokmu korku filmikoserim film önerileri hüseyinnn ben korku filmi istiyorum önerin lütfenkoserim film önerileri
Her Türlü koserim film önerileri Arzu Takip Edin Beni İyi Vakit Geçirin koserim film önerileri
Bu mesajdan alıntı yap
Standart

Cumhurbaşkanı Öteki Türkiye’de

Alt 18-03-2008 #12
                             Sponsorlu Bağlantılar
koserim film önerileri
Zeki Alasya’nın yönettiği ve Zeki Alasya, Derya Baykal, Şahap Sayılgan ile Yeliz Yeşilmen’in oynadığı Cumhurbaşkanı Öteki Türkiye’de, 21 Eylül 2007’de Kenda Film dağıtımıyla Plato Film tarafından vizyona çıkarıldı.
Bir gün kısa bir süreliğine de olsa soluk almak amacıyla gizlice firar eden Cumhurbaşkanı halkın arasına karışır. First lady ve Cumhurbaşkanı’ndan oluşan bu firar ekibine Ankara sınırlarından çıkmak üzereyken beklenmedik bir başka firari, hayat kadını Buse de katılır. Firar, küçük bir balıkçı köyünde ise bambaşka bir atmosfere dönüşür. Cumhurbaşkanı artık öteki Türkiye’de konuktur.
Bu mesajdan alıntı yap
Standart

Recep İvedik

Alt 18-03-2008 #13
koserim film önerileri
Togan Gökbakar’ın yönettiği ve Hakan Bilgin, Şahan Gökbakar, Fatma Toptaş ile Tuluğ Çizgen’in oynadığı Recep İvedik, 22 Şubat 2008’de Özen Film dağıtımıyla Aksoy Film - Özen Film tarafından vizyona çıkarıldı.
Adamın biri yolda cüzdanını düşürür, başka biri kapıp kaçacakken Recep İvedik olaya müdahale eder. Cüzdanın Antalyalı bir iş adamına ait olduğunu öğrenince Antalya’ya gider ve sahibine teslim eder. Tam dönecekken çocukluk aşkı Sibel’le karşılaşır. Tek amacı kendisini hatırlamayan Sibel’e kendini beğendirmektir. Recep İvedik’in asıl keyifli macerası bundan sonra başlayacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Standart
Alt 18-03-2008 #14
Recep ivedik, seyrettim, gerçekten farkinda olmadan gülüyordum.
Bu mesajdan alıntı yap
Standart

Girdap

Alt 18-03-2008 #15
koserim film önerileri
Talip Karamahmutoğlu’nun yönettiği ve Ozan Bilen, Fuat Saka, Eda Özerkan ile Teoman Kumbaracıbaşı’nın oynadığı Girdap, 21 Mart 2008’de Warner Bros. dağıtımıyla Kuzey Yapım tarafından vizyona çıkarılıyor.
İstanbul Üniversitesi’ni kazanan Umut, Antalya’dan gelip kiralık bir ev ve iki ev arkadaşı bulur. Yaşadığı bazı mistik, doğaüstü olaylar arkadaş çevresini ve yaşam tarzını da değiştirir. Karşılaştığı olaylarla başa çıkmanın bir yolu olarak, dini bir hayat tarzını seçen Umut için başlangıçta her şey iyi gitmektedir. Fakat yaşantısı, yalnızca ibadetlerle sınırlı kalmayıp siyasallaşır ve çevresinden uzaklaşır, saldırgan bir kişiliğe bürünür.
Bu mesajdan alıntı yap
Standart

Banka İşi

Alt 18-03-2008 #16
koserim film önerileri

Roger Donaldson’un yönettiği ve Jason Statham, Saffron Burrows, Stephen Campbell Moore ile Daniel Mays’ın oynadığı Banka İşi (The Bank Job), 21 Mart 2008′de Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Eylül 1971’de, hırsızlar Londra’daki Baker Street’te bulunan bir bankanın kasasına tünel kazarak girdiler ve milyonlarca Sterlin değerinde nakit para ve mücevherin bulunduğu kasaları yağmaladılar. Çalınanların hiçbiri bulunamadı. Kimse tutuklanmadı. Soygun sadece birkaç gün manşetlerde kaldı ve sonra Birleşik Krallık hükümetinin basına “D Uyarı”sı yaparak susturmasıyla ortadan kalktı.
Bu mesajdan alıntı yap
Standart

İkili Oyun

Alt 18-03-2008 #17
koserim film önerileri
Reto Salimbeni’nin yönettiği ve Til Schweiger, Lauren Lee Smith, Sebastien Roberts ile Michael Clarke Duncan’ın oynadığı İkili Oyun (One Way), 04 Nisan 2008’de Best Line Pictures dağıtımıyla Saran Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
New York’un en ünlü reklâm ajansının çapkın ve başarılı yöneticisi olan Eddie patronunun kızı Judy ile nişanlıdır. Eddie bir sabah özel sekreteri ve arkadaşı olan Angelina’nın, Judy’nin kardeşi olan Anthony tarafından tecavüze uğradığını öğrenir. Kendi kusursuz imajını korumak ve evlilik plânının tehlikeye girmemesi için mahkemede Anthony lehine yalan ifade vermek zorunda kalır.
Bu mesajdan alıntı yap
Standart

Vesaire Vesaire

Alt 18-03-2008 #18
koserim film önerileri
Tunç Başaran’ın yönettiği ve Rutkay Aziz, Roksan Lülü, Aliye Uzunatağan ile Bülent Kayabaş’ın oynadığı Vesaire Vesaire, 11 Nisan 2008’de Warner Bros. dağıtımıyla Nöbetçi Yapım tarafından vizyona çıkarılıyor.
Sağlığı bozulan ünlü yazar Arda Başar içinde bulunduğu koşullardan sıkılıp bir anda yaşadığı şehri değiştirme kararı alır. Nereye gideceği konusunda hiçbir fikri olmadan eşyalarını toplar ve kendisini Marmaris’te bulur. Bu küçük kasabada tesadüfen tanıştığı sevimli bir köpek, genç bir kız ve bilge bir ayyaş, Arda’nın hayatının akışını beklenmedik bir şekilde değiştirirler.
Bu mesajdan alıntı yap
Standart

Cennet

Alt 18-03-2008 #19
koserim film önerileri
Biray Dalkıran’ın yönettiği ve Engin Altan Düzyatan, Zeynep Papuççuoğlu, Fahriye Evcen ile Şendoğan Öksüz’ün oynadığı Cennet, 11 Nisan 2008′de 35 Milim Filmcilik dağıtımıyla d.f.g.s. Yapım tarafından vizyona çıkarılıyor.
Can 29 yaşında, geri zekâlı olmasına rağmen büyük hayal gücüne sahip. Annesi öldüğünde yaşadığı travma sonucu kimseyle iletişime giremediği bir çocukluk geçirmiş, kendisine ait bir cennet yaratmış. Ve bir gün cennetinde güzel bir kızın da ona eşlik ettiğini fark ediyor. Kendi kurduğu cennetinden çıkarılıp, akıllı bir yetişkin olabilme şansı verilmiş bir çocuğun hikâyesi.
Bu mesajdan alıntı yap
N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Standart
Alt 18-03-2008 #20
Ya abicim bütün filmleri önerdin senkoserim film önerileriDkoserim film önerileri film kalmadı kikoserim film önerileriD
Bu mesajdan alıntı yap
Cevapla

Tags
koserim film onerileri

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Sinema ve Film Önerileri 0001grafiker Sinema & Tiyatro 15 03-08-2008 22:58:13
çinli bilginlerin mutluluk önerileri :) efsunlu_kizz Graficafe 4 29-05-2008 15:53:49
Film Nedir - Matbaa Terimleri VolkanTEKiN Baskı Öncesi 7 23-04-2008 15:14:15
Film Posteri koko_mac1 Afiş Tasarımı 7 28-02-2008 21:39:26
koserim 2050 :) koserim 2050 Yılında Bir Balık 6 10-02-2008 08:04:10

Kapat
Şifremi Unuttum?