Kosmodisk web tasarım

Web Tasarımı - Kosmodisk web tasarım ...

Kosmodisk web tasarım
Esgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Esgraf

Webmaster / İstanbul

Dosya16

Kosmodisk web tasarım

Alt 13-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar yeni bi tasarım yapmaktayım takıldığım içimede sinmeyen bikaç nokta var sizlerinde yorumlarına ihtiyacım var

içime sinmeyen yerler canlı destek , kadının durduğu arka plan son yazısı bel sırt ağrı yazısı o bölgede tıkandım artık kaçgündür aralıksız tasarm yapıyorm bunaldım artık yardım edinKosmodisk web tasarım

Kosmodisk web tasarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 13-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence gayet temiz bir çalışma olmuş.Sadece bel ve sırt ağrılarına yazısının fontunu değiştirsen yeterli bence.
Emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 13-02-2010 #3
Eline sağlık... güzel olmuş..
Bu mesajdan alıntı yap
child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 13-02-2010 #4
Bu haliyle de güzel. Eline sağlık. "Canli Destek" bölümünde font hatası var. "canli" olmuş.
Dikkat çekilmek istenen "bel ve sırt ağrılarına son" yazısı ise kadın görselini sağa, yazıyı kadının soluna alman gerektiğini düşünüyorum. Emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 13-02-2010 #5
Eline sağlık güzel bir çalışma olmuş evet canlı destek hattı olan kadının orda pek farkedilmesede ufak gözü rahatsız eden estetik bakımından hoş olmayan görüntü var.

Bence oraya backrount fontunda bir boton yap botonun içine kadını yerleştir canlı destek yazsını yaz diyeceğim ama uygulandığında nasıl gözükecek bilemem başarının devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
SZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SZ(34)

Grafiker / İzmir

Alt 13-02-2010 #6
Güzel omuş ellerine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
Esgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Esgraf

Webmaster / İstanbul

Alt 14-02-2010 #7
Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar o canlı destekteki i yi bilyrm fontta yok silecektim bittikten sonra yarın devam ederim inş güzel şeyler çıkar Kosmodisk web tasarım
Bu mesajdan alıntı yap
hasankolay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasankolay

Grafiker / İzmir

Alt 14-02-2010 #8
Güzel çalışma.Ben olsam content kısmındaki "kosmodisk nedir ve etkileri nelerdir" kısmı ve açıklaması için bold bir text fontu kullanmazdım.İnce arial font daha uygun olur diye düşünüyorum.
İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap