Kot Galerisi İçin Gazete Reklam Çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kot Galerisi İçin Gazete Reklam Çalışması ...

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 07-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Biraz aceleye geldi.Yorum ve eleştirileriniz doğrultusunda daha iyisinin ortaya çıkacağını düşünüyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 07-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
emegine sağlık arkadaşım güzel sade bir çalışma olmuş ama daha önce gazeteye reklam sayfassı yaptınmı bilmiyorum ama kotun altındaki agaç dokusu biraz beni tedirgin etti çünkü bildigimiz dıgıtal baskı gibi sonuç vermiyor gazete baskısı inşallah güzel sonuç elde edilir...
tekrar emegine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 08-03-2009 #3
Arka plandaki ahşap dokunun çözünürlüğü yüksek olduğu için sorun çıkacağını sanmıyorum.Yorum ve eleştiriniz için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
adasu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adasu(42)

Matbaacı / Eskişehir

Alt 09-03-2009 #4
Eline sağlık güzel olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 09-03-2009 #5
Burda ön plana çıkarılmak istenen arka plandaki tahta dokusumu kot resmimi? Haliyle kot resmi...
Peki neden kot resmini flu arka plandaki tahta dokusu net kullandınız.Daha kaliteli bir kot resmiyle çalışmanızı yaparsanız ve zemini bu kadar ön planda değilde flu şekilde girerseniz daha doğru bir etki bırakacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
BlueBeach isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueBeach

Grafiker / Bursa

Alt 09-03-2009 #6
Aslında bu tür konulara pek yorum getirmiyorum ve getirmemeye de çalışıyorum ama bi sıkıntı var sanki. Kot zeminden yukarda duruyor gibi geldi bana havada sanki. Bunun yanında sade ve hoş bi çalışma olmuş. Eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
xeton isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xeton

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri

Alt 09-03-2009 #7
Ben sadece arkadaki ağaç desenini görüyorum. Font seçimi bu tür işlerde sık kullanılan bir aileden olmalı bence. Ve de yazıların rengi arkadaki desenden ayrışmalı.
Bu mesajdan alıntı yap

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 09-03-2009 #8
Burda ön plana çıkarılmak istenen arka plandaki tahta dokusumu kot resmimi? Haliyle kot resmi...
Peki neden kot resmini flu arka plandaki tahta dokusu net kullandınız.Daha kaliteli bir kot resmiyle çalışmanızı yaparsanız ve zemini bu kadar ön planda değilde flu şekilde girerseniz daha doğru bir etki bırakacaktır.
Evet kot fotoğrafında sorun vardı.Daha yüksek çözünürlüklü fotoğrafla değiştirildi.
Aslında bu tür konulara pek yorum getirmiyorum ve getirmemeye de çalışıyorum ama bi sıkıntı var sanki. Kot zeminden yukarda duruyor gibi geldi bana havada sanki. Bunun yanında sade ve hoş bi çalışma olmuş. Eline sağlık.
Havada duruyor gibi olmasının sebebi gölgelendirmeden kaynaklanıyor.

Ben sadece arkadaki ağaç desenini görüyorum. Font seçimi bu tür işlerde sık kullanılan bir aileden olmalı bence. Ve de yazıların rengi arkadaki desenden ayrışmalı.
Bu font bana oldukça uygun geldi.Renk konusuna gelince;bir çok renk denedim ama en iyi beyaz renk uydu bu sebeple kullandım.

Yorum ve eleştirileriniz için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
aynur.ry isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aynur.ry(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 09-03-2009 #9
Sanki çalışma haddinden fazla sade ve kot arka plandan ayrı gibi havada duruyo gibi ve kot fotosu ağaç deseninden daha bulanık tam tersi olması daha doğru olur...grafikerler brushları pek sevmezler ama ben böyle bi reklam çalışmasnda biraz brush kullanırdım açıkçası ..emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 09-03-2009 #10
Sanki çalışma haddinden fazla sade ve kot arka plandan ayrı gibi havada duruyo gibi ve kot fotosu ağaç deseninden daha bulanık tam tersi olması daha doğru olur...grafikerler brushları pek sevmezler ama ben böyle bi reklam çalışmasnda biraz brush kullanırdım açıkçası ..emeğinize sağlık..
Eleştirilerinizin bazılarına daha önceki yorumlara istinaden cevap vermiştim.Brush konusuna gelince bende sevmiyorum brush kullanmayı ve çok mecbur kalmadıkça da kullanmayı da düşünmüyorum.Daha çok sade çalışmaları seviyorum.
Yorumunuz için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları