Kozmetik Alışveriş sitesi ASP tasarım lütfen YORUM özellikle bayan arkadaşlar...!

Php, Asp, Perl, Html - Kozmetik Alışveriş sitesi ASP tasarım lütfen YORUM özellikle bayan arkadaşlar...! ...

Kozmetik Alışveriş sitesi ASP tasarım lütfen YORUM özellikle bayan arkadaşlar...!
iyireklam10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar bir alışveriş sitesi yaptım (daha önce verişlmiş bir siteyi baştan tasarladım ..
bir kozmetik üzerine
kategori yönetimi müşteri yönetimi müşterilere saglık cilt bakımı ve moda bölümlerinin oluştugu bilgilendirme bölümü
alışveirş yaptıkça çip para kazanma ve karşılıgında beklemeden alışveriş yapma olanagı
ayrıca yapılan promosyonlarla promosyon indirimleri bölümü mevcut
tasarıma ve sitenin işleyişine bir göz atıp fikir veririmisiniz özellikle bayan arkadaşlar ..

KOZMETİk sitesi oldugundan fikirleriniz önemli

tşk ederim şimdiden ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 28-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
site şu anda faal ise adresini rica etsem olur mu? yada yazıyorda ben mi göremedim. öyleyse kusura bakma lütfen....
Bu mesajdan alıntı yap
sevinc_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevinc_s

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 28-07-2008 #3
uzaktan hoş gözüküo ama siteyi görsek daha ii olur eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
gulsah_grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsah_grafik(34)

Grafiker / İzmir

Alt 28-07-2008 #4
site güzel olmuş eline sağlık ama üst bannerde esmer olan manken okadar çok yerde kullanıldı ki en az 5 işte falan gördüm onu değiştirmeni tavsiye ederim tabi nacizane tavsiyem sana kalmış onun haricinde güzel görünüyo
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-07-2008 #5
esmer modeli ben de fazla yerde gördüm sıradanlaştı. başka bir alternatifin varsa onu değerlendir bence. bir de alt tarafta 5 sayfalık bir slayt varya EN GÜZEL ANLARINIZ ile başlayan 3. sayfasında esmer modelin kafası yarıdan başlıyor. genel olarak güzel bir site olmuş düşüncene sağlık ben bu noktalara takıldım ama belki sen zaten farkettin ve düzelttin bileKozmetik Alışveriş sitesi ASP tasarım lütfen YORUM özellikle bayan arkadaşlar...!
Bu mesajdan alıntı yap

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2008 #6
şuan demoda yukarıdaki bannerda slaytta görsel amaçlı yapılmış demodur ..
tasarım yayınlandıgında onlar değişecek ve tamamen profesyonel olacaktır ..

sitenin adresini koydum demo adresini ama kaldırmışlar ..

burda web öğelerinide paylaşabiliyoruz sanıyordum yaptıgımız sitelerin en azından demo adreslerini eger paylaşıp ziyaret ettiremeyeceksek nasıl sizlerle paylaşacagız onu anlamadım Kozmetik Alışveriş sitesi ASP tasarım lütfen YORUM özellikle bayan arkadaşlar...!
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-07-2008 #7
kimbilir belki de sen yazdıktan sonra dikkate alınır Kozmetik Alışveriş sitesi ASP tasarım lütfen YORUM özellikle bayan arkadaşlar...!
Bu mesajdan alıntı yap

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2008 #8
kimbilir belki de sen yazdıktan sonra dikkate alınır Kozmetik Alışveriş sitesi ASP tasarım lütfen YORUM özellikle bayan arkadaşlar...!
belki dikkate alırlar Kozmetik Alışveriş sitesi ASP tasarım lütfen YORUM özellikle bayan arkadaşlar...!

mantık olarak yaptıgımız görsel sitelerin dışında asp php ve diger dillerde kodlanmış bir siteyi sadece bir iki resim ile nasıl anlataibliriz ki en azından demo adreslerini ziyaretçilr girip bakabilmeli
ben oraya bir sürü şey yazmışım özellik hanginiz resme baktıgınızda o özelliklerden en azından birini anladınız Kozmetik Alışveriş sitesi ASP tasarım lütfen YORUM özellikle bayan arkadaşlar...!

ayrıca ana sayfadaki ana banner 5 adet her farkı sayfaya giridğinde değişecek şekilde kodladım .. çok hoş oldu..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-07-2008 #9
haklısın ona dikkat etmedim ama ne yalan söyleyim kampanyalar başlığında yer alır diye düşündüm. ANA SAYADA GÖREMEYİNCE Kozmetik Alışveriş sitesi ASP tasarım lütfen YORUM özellikle bayan arkadaşlar...! şaka bi yana du bir de ona bakayım bir bayan da olsam işin içine tasarım girince diğer şeyler gözüme görünmedi
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 28-07-2008 #10
Sayın iyireklam10 :
Eski bir üye olmanıza rağmen site kurallarımızı okuyup uygulamamanız üzücü.
Site kurallarını bir kere okursanız gerekli açıklamalar mevcut orada.
Ayrıca özel mesaj özelliğiniz kapalı değil. Her üyenin özel mesaj özelliği mevcut, ilgilenenlere özel mesaj yoluyla sitenizin adresini verip gönderip yorum alabilirsiniz. Sitenin genelinde, www ile başlayarak .com .net .org vb. öğeleri içerisinde bulunduran adresler istemiyoruz. Bu genel kurallarda açık ve net bir şekilde izah edilmiştir. Bu konuda daha geniş bilgi istiyorsanız veya anlamıyorsanız buyurun özel mesaj ile bana ulaşın size izah etmeye çalışacağım...

Saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
alışveriş, arkadaşlar, asp, bayan, kozmetik, lütfen, sitesi, tasarım, yorum, özellikle