Kozmetik ambalaj tasarımı için Tecrübeli freelance grafiker - İstanbul

İş Veren İlanları - Kozmetik ambalaj tasarımı için Tecrübeli freelance grafiker - İstanbul ...

Matilan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Matilan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kozmetik ambalaj tasarımı için Tecrübeli freelance grafiker

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Kozmetik ürünlerin ambalaj ( etiket - kutu) tasarımları
3D ürün görseli üzerinden prezentasyon
Saç boyası ambalajlarında kullanılan saç görsellerinde dekupe, renk değişimi, ince rotüşlerinde deneyimli.

Bilinen markaları yönetmiş bir ekiple çalışacak.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Kozmetik ambalaj tasarımı için Tecrübeli freelance grafiker - İstanbulKozmetik ambalaj tasarımı için Tecrübeli freelance grafiker - İstanbulKozmetik ambalaj tasarımı için Tecrübeli freelance grafiker - İstanbulKozmetik ambalaj tasarımı için Tecrübeli freelance grafiker - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
FundaSibel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FundaSibel

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2014 #3
Biz freelance çalisan tasarimci iki arkadasiz 1 yildir evden çalisiyoruz daha önce ajansta çalisiyorduk algidanin hemen hemen butun ambaljlarinı son 10 yildir ben yaptim son 1-2 yildir ambaljlarin yeniliyorlar su an piyasda olanlar benim degil tikvesli yogurt su anda piyasada olanlar benim tasarimim ambalaj konusnda çok tecrubeliyiz. Ancak artik evden çalisiyoruz baska mekana toplantilar ve özel sunum gibi durumlar için gidebiliriz sanirim sizin orada çalisacak birini ariyorsunuz ama genede ben yazmak istedim aklinizda bulunsun. İyi calismalar
Bu mesajdan alıntı yap
Matilan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Matilan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-10-2014 #4
Kozmetik ambalaj tasarımı için Tecrübeli freelance grafiker

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Kozmetik ürünlerin ambalaj ( etiket - kutu) tasarımları
3D ürün görseli üzerinden prezentasyon
Saç boyası ambalajlarında kullanılan saç görsellerinde dekupe, renk değişimi, ince rotüşlerinde deneyimli.

Bilinen markaları yönetmiş bir ekiple çalışacak.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap