Kpds

İngilizce Öğrenelim - Kpds ...

Kpds
grafikstayla isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikstayla

Öğrenci (Diğer) / Adana

Kpds

Alt 27-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar istanbulda avrupa yakasında bildiğiniz kpds kursu veren iyi bir kurum var mı acaba _? Infolang dil okullarında konuşma odaklı eğitim de veriliyormuş ve cok uçuk fiyatları da yokmuş öyle duydum araştırma içindetyim suanda. sizin de öneriniz var mı ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sendensonra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sendensonra

Öğrenci (Diğer) / Amasya

Alt 22-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
avrupa yakasında Infolang dil okulları var beşiktaşta. sana yakın olur mu bilemem ama eğitimi çok iyi öğretme garantisi de var ayrıca bence bir gidip görüş.
Bu mesajdan alıntı yap
buono isimli Üye şimdilik offline konumundadır

buono

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-09-2012 #3
infolang dil okullarından ben çok memnunum, kardeşim de franchise şubesi olan yalovaya yazıldı. seçmemizdeki öncelik konuşma odaklı eğitim veriyor olması. ama kpds sinin de çok iyi olduğunu duydum.
Bu mesajdan alıntı yap
jangiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jangiz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-10-2012 #4
kpds kurları arasında infolang dil okullarını tek geçerim en başta bu alana özel eğitim veriyolar ve hocalarının çok iyi olduğunu duymuştum bende kursa gitme yi düşünüyorum burası kafamayattı , bakalım...
Bu mesajdan alıntı yap
mntkszberk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mntkszberk

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-11-2012 #5
arkadaşlar istanbulda avrupa yakasında bildiğiniz kpds kursu veren iyi bir kurum var mı acaba _? Infolang dil okullarında konuşma odaklı eğitim de veriliyormuş ve cok uçuk fiyatları da yokmuş öyle duydum araştırma içindetyim suanda. sizin de öneriniz var mı ?

infolang dil okullarının eğitimleri iyidir arkadasım cok dogru Kpds1: gerek egitimleri gerekse franchise şubelerine bakarsak ne kadar basarılı bir firma oldugunu görebiliriz zaten .
Bu mesajdan alıntı yap
tapdik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tapdik

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-01-2013 #6

evet ben şuanda infolang dil okullarına gidiyorum YDS eğitimi için gayet memnunum . evet fiyatları çok da ucuk degil verilen egitime göre
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?