kraker

2050 Yılında Bir Balık - kraker ...

kraker

kraker

Alt 08-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kraker
İlk çalışmam. bu çalışma fotoşop da yapıldı. ilgi ve yorumlarınızı bekliyorum
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 08-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu ödülü alırsam kazandığım tabletle ülkemi en büyük reklamcılık yarışmalarında temsil etmek istiyorum.
exograph isimli Üye şimdilik offline konumundadır

exograph

Grafiker / İzmir

Alt 08-02-2008 #3
2050 de sadece balik kraker yemek zorunda kalabiliriz desen daha mantıklı olurdu, grafik calisma olarak oldukca zayif ve resim cok pixelli
Alt 08-02-2008 #4
sevgili exograph

öncelikle ben bu ilk çalışmamda maddi manevi zorluklar içinde çalıştım. görsel bulma şansım olmadığı için böyle küçük bi görsel kullandım. slogan konusundaki uyarına gelince evet haklıısın belki öyle daha iyi olurdu ama sende çok saldırgansın. bence benim gibi idealist grafik tasarımcı ve art direktör adaylarını biraz daha teşvik etmelisin
ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 08-02-2008 #5
kraker fikrini ürünün paketiyle değil, şöyle yayarak kullanmalısın..eti firmasının reklamını yapmanın bilmeden de olsa yanlış olduğunu düşünüyorum..
fikir fena değil..ama tasarıma aktarım maalesef olmamış..

saygılarımla
Alt 08-02-2008 #6
ufuk fikrimi beğendiğin iç.in teşekkür ederim. türkiyenin senin gibi ufku açık zekası yüksek kireatif anlayışı gelişmiş reklamcılara ihtiyacı var
mgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2008 #7
Tek kelimeyle harika diyemiycem maalesef olmamış. 2050 de balık denince akla balık krakermi gelirkraker))
Psychopompus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Psychopompus

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2008 #8
ufuk fikrimi beğendiğin iç.in teşekkür ederim. türkiyenin senin gibi ufku açık zekası yüksek kireatif anlayışı gelişmiş reklamcılara ihtiyacı var
Bence elestiri cok önemli bir araç. Bunun kendi yarar veya zararimiza olmasi da bizim ne kadar elestiriye acik oldugumuza bagli.
Sen de sunu sezdim – öyle olmayabilirsin: Olumlu elistirilere aciksin sadece.
Tamam, zorluklar icinde bu resmi yaptin. AMA… görsel kaynak olarak google`da görseller arasinda arama yapabilirsin. Hatta farkli cözünürlüklere göre aratabilirsin. Buldugun resmi %1000 oraninda – belki daha da fazla büyütmüssün ve bunun sonucunda resimde netlik gitmis ve kir (noise) cogalmis. Font secimine hic girmemissin.
Yine de tebrik ederim. Sevkini kirilmasini istemeyiz. Aksine eksiklerini görüp daha iyi isler cikarman hepimizi mutlu eder. Bunlar söylenmedigi sürece sana, icinde gelisecek potansiyelinin güdük kalmasina izin verilmis olur.
O yüzden elestirilerin arasindan olumlulari secip „ufku acik“ ilan etme kimseyi. Bu seni elestirilere son derece tarafli yaklastigini izlenimi veriyor.
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 08-02-2008 #9
sevgili exograph

öncelikle ben bu ilk çalışmamda maddi manevi zorluklar içinde çalıştım. görsel bulma şansım olmadığı için böyle küçük bi görsel kullandım. slogan konusundaki uyarına gelince evet haklıısın belki öyle daha iyi olurdu ama sende çok saldırgansın. bence benim gibi idealist grafik tasarımcı ve art direktör adaylarını biraz daha teşvik etmelisin

Kimsenin size saldırdığı yok ! Eğer çalışmanızı yayınlıyıp yarışmaya bu şekilde bir görsel ile katılmayı uygun görüyorsanız. Gelebilecek her yoruma açık olmalısınız. Bu şekilde düşünmeyiniz.
Alt 08-02-2008 #10
arkadaşlar

ben sadece başarılı olmak isteyen bir grafik tasarımcıyım lütfen lütfennnn ben bu işi seviyorum lütfen elele hep beraber türk grafikçiliğini geliştirelim kavga etmeyelim
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kraker

Kapat
Şifremi Unuttum?