Kreatif Reklam Ajansımıza, Grafiker Takım Arkadaşı Arıyoruz - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Kreatif Reklam Ajansımıza, Grafiker Takım Arkadaşı Arıyoruz - İstanbul ...

Markasimetri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Markasimetri

Grafiker / İstanbul

Alt 27-09-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kreatif Reklam Ajansımıza, Grafiker Takım Arkadaşı Arıyoruz

Program/Seviye: Photoshop, Illustrator, After Effects (veya muadili) - Çok İyi Derece

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Kreatif Reklam Ajansımıza, Grafiker/Tasarımcı Takım Arkadaşı Arıyoruz

İstanbul/Gayrettepe'de bulunan kreatif reklam ajansımıza, PhotoShop, Illustrator, AfterEffects (veya muadili) programlarını iyi derecede bilen, stratejik düşünen ve uygulayan, dikkatli, hedef odaklı ve esnek çalışma saatlerine uyumlu tasarımcı/grafiker takım arkadaşı arıyoruz.

Bu özelliklere sahi ve konuyla ilgilenen arkadaşların özgeçmeşlerini ********* adresine iletmeleri rica olunur.

E-posta: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-09-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Kreatif Reklam Ajansımıza, Grafiker Takım Arkadaşı Arıyoruz - İstanbulKreatif Reklam Ajansımıza, Grafiker Takım Arkadaşı Arıyoruz - İstanbulKreatif Reklam Ajansımıza, Grafiker Takım Arkadaşı Arıyoruz - İstanbulKreatif Reklam Ajansımıza, Grafiker Takım Arkadaşı Arıyoruz - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

CnrMert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CnrMert

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 04-10-2016 #3
Daha önce başvuru yapmama rağmen 1 kriter yüzünden olumsuz cevap almıştım.. Size yeniden ulaşıp teklifimi iletmek istiyorum.. ********* dönüş yaparsanız sevinirim.. iki taraf içinde kazançlı bir teklifim var
CnrMert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CnrMert

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 26-10-2016 #4
Konu güncel mi ?