Kristal için 2d fotonun 3d yapılması??

Lazer Makineler - Kristal için 2d fotonun 3d yapılması?? ...

ozandemircan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozandemircan

Grafiker / İzmir

Alt 14-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba;
2d fotoğrafları lazerle kristal içine işlemek için 3d haline getiren programlar hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi acaba?Günlerdir internette araştırıyorum fakat sağlıklı bilgilere ulaşamadım.3d fotoğraf makineleriyle çekilen fotolarda sorun olmuyor,ama tek bir fotoğrafın nasıl işlendiğiyle ilgili bir bilgi ben bulamadım,şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

carizmaboyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

carizmaboyy

Grafiker / İstanbul

kristale resim baskısı

Alt 22-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba, 3d olarak mı basmak istiyorsun resmi elinde kristal için lazer makinesi (yag) var olduğunu düşünüyorum,
kristalde resim baskısı 3 türlü olur lazer ile
1.seninde dediğin gibi 3d kamarelarla bu yarım maske şeklinde baskıda çıkar
2.basit programlar vardır internette de bulabilirsin max de de vardı galiba bu özellik resmi vectorel kabul ettib resmin belli noktarlarına exturde verek basılır (çok hoş olmaz bana sorarsan ama bir yerde mutlaka işine yararKristal için 2d fotonun 3d yapılması??
3.resmin özellikle photoshop ta keskinliği, siyah beyaz lıgı ile oynayıp ki (tamamen tecrübe ve yoruma dayalı) rus makinelerinde nerdeyse kara kalem çalışması haline getirmen gerekiyor avrupa özellikle alman menşeili makinelerde daha rahat bu hatta green lerde gölge vs. lerde kullanılıyor ki çok başarılı

sende hangi makine var, kimden aldınız. bende almayı düşünüyorum
Bu mesajdan alıntı yap