Kriter gözetmeksizin iş arıyorum. İhtiyacım var - İstanbul

İş Arayan İlanları - Kriter gözetmeksizin iş arıyorum. İhtiyacım var - İstanbul ...

halukkus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halukkus

Webmaster / İstanbul

Alt 09-11-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kriter gözetmeksizin iş arıyorum. İhtiyacım var

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Hakim olduğum yazılım&proğramlar:
Asp (çok iyi)
html (çok yi)
css (çok iyi)
javascript (az)
adobe image styler (çok iyi)
macromedia flash (orta)

İş deneyimi ve içeriği: Bu alanda herhangi bir şirkete bağlı çalışmadım. Serbest olarak sipariş üzerine web siteleri hazırladım. Referans web siteleri.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:
  1. satiliktasit.com
  2. mmsg.net
  3. toplusmsmerkezi.com
  4. toplumesajmerkezi.com
  5. toplumesajmerkezi.net
  6. toplusmskur.com
  7. vizyonsms.com
  8. anadolusms.com
  9. hantekstil.com.tr
  10. umuttemizlik.net

İşle ilgili açıklama: Aslında herhangi bir kriter gözetmiyorum. Sosyal hizmetlerde bile görev alabilirim. İmalat, üretim, sevkiyat, getir&götür, bekçilik, çaycılık. Yeterki iş olsun. Çok acil ihtiyacım var.

E-posta:

Telefon: 0543 930 88 54
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-11-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Kriter gözetmeksizin iş arıyorum. İhtiyacım var - İstanbulKriter gözetmeksizin iş arıyorum. İhtiyacım var - İstanbulKriter gözetmeksizin iş arıyorum. İhtiyacım var - İstanbulKriter gözetmeksizin iş arıyorum. İhtiyacım var - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
halukkus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halukkus

Webmaster / İstanbul

Alt 28-11-2014 #3
Konu Günceldir. İstanbul Esenler (Avrupa Yk.) ikamet ediyorum. Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap