kroki vektörel çizimi - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - kroki vektörel çizimi - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar kroki vektörel çizimi Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Üstteki krokiyi illistrator 'de vektörel olarak çizecek arkadaş arıyorum. Fiyat ...

antalyatasarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

antalyatasarim

Webmaster / Antalya

Alt 14-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kroki vektörel çizimi

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: kroki vektörel çizimi - Türkiye Geneli

Üstteki krokiyi illistrator 'de vektörel olarak çizecek arkadaş arıyorum. Fiyat teklifini ve çizebileceği süreyi yazmanızı rica ediyorum.

Bu bir yarışma değildir, uygun teklif değerlendirilecektir.

Not: ozalitden tarattığım eski siyah beyaz haritası mevcut. oradan bina konumları rahat anlaşılıyor. Üzerinden geçip yapılabilir, 2 mtlik bir tabloya basılacak. Arkadaşlar alttaki kroki 2311X1293 pixeldir. Aynı alttaki gibi olacak ama vektörel hali. ilistratör de alt layer'a bunu koyup üstüne çizmek bile uzun zaman almaz.alttakinden bir kaç farkı var( binanın şeklinde, sağ üstteki 4 tenis kortu yerine üstteki bozuk krokideki gibi 2 bina olması , vs.) tekliflerinizi bekliyorum. tatmin edici bir ücreti var. çizebilecek arkadaşı msn'e ekleyip örnek olarak ufak bir kısmını çizdirerek onun krokiye katabildiğini ( mesela çimen desenleri düz olması yerine desenli olursa daha gerçekçi olur), ne kadar düzgün çizebildiğini görüp işi yapabilene vereceğim. 1 hafta gibi uzun bir süreside olacak. Tablo 2 mt eninde bir tabloya bastırtacağım.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları kroki vektörel çizimi - Türkiye Geneli - kroki vektörel çizimi - Türkiye Geneli ya da kroki vektörel çizimi - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | kroki vektörel çizimi - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
kroki vektörel çizimi - Türkiye Geneli | kroki vektörel çizimi - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Esen Sungu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Esen Sungu

Grafiker / Ankara

Alt 15-03-2011 #3
İlanınızla ilgileniyorum, ekleyin görüşelim.
kaan_can_01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaan_can_01

Matbaacı / Adana

Alt 15-03-2011 #4
ilanınızla ilgileniyorum eklerseniz konuşuruz *********
frz_grkn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frz_grkn

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2011 #5
ilanınız geçerli ise ilgileniyorum. *********
antalyatasarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

antalyatasarim

Webmaster / Antalya

Alt 21-03-2011 #6
Bir arkadaşla anlaşılmıştır. ilgi için teşekkür ederim.