Kuaför Broşür Çalışması...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kuaför Broşür Çalışması... Sponsorlu Bağlantılar ilk defa böyle bir çalışma yaptığım için sitedeki bazı arkadaşların çalışmalarını inceledim. bazılarından fotoları aldım ve ortaya bu çıktı. sizinle paylaşmak istedim. iş şu anda baskıya girmedi örnek ...

casabali45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

casabali45

Fotoğrafçı / Manisa

Alt 10-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilk defa böyle bir çalışma yaptığım için sitedeki bazı arkadaşların çalışmalarını inceledim. bazılarından fotoları aldım ve ortaya bu çıktı. sizinle paylaşmak istedim. iş şu anda baskıya girmedi örnek göstereceğim. neler yapmam gerektiği hakkında bilgi verirseniz sevinirim..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 10-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sayfa düzeni ve yazı karekterlerine dikkat edin.Kuaför ve masaj salonu denmiş ama sadece saç kesme ve makyaj görselleri var.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 10-06-2010 #3
Firma ismi broşüre göre çok zayıf kalmış, yazılar daha okunaklı tercih edilebilir, ve her işlem için resim yerine çarpıcı iki resim kullansanız daha etkili olur. kalabalık duruyor ve nihat beyin dedigi gibi masaj'la ilgili bir görsel yer almıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-06-2010 #4
Adreste daha uygun bir font kullanılmalı. Renk olarak güzel. Resimleriniz birbirine çok benzer makyajla ilgili olanlar yani. Masajla ilgili bir kaç resim eklerseniz daha düzgün durabilir.Ayrıca yazmış olduğunuz saç kesimi, saç bakımı kısmında aralarına tire koyarsanız daha anlaşılır olacak diye düşünüyorum.Yada bir işaretle belirtirseniz, türüne görede sıralarsanız daha iyi olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
elifex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifex(39)

Grafiker / Bolu

Alt 10-06-2010 #5
fontlar değiştirilip daha estetik fontlar koyulursa daha iyi olur
Bu mesajdan alıntı yap