kuaför firması ve eğitim merkezi için kartvizit tasarımı denemesi

Deneme Çalışmalar - kuaför firması ve eğitim merkezi için kartvizit tasarımı denemesi ...

graf-den isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graf-den(35)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 08-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,
Aşağıdaki denemelerim ilk kartvizit çalışmalarımdır. Kendimi geliştirme açısından olumlu olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

beratbaran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beratbaran

Webmaster / Ankara

Alt 08-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bilgi teknolojileri sade olmuş ancak adamın zvki boyle ise bişi diyemeyiz.. ancak alttdaki alevler parça parça duruo ilk parça parlak ikinci koyu gibi o kısmı bozmuş hani diyebilsek adam alev filan istio alev efekti pek olmamış bunların dışında ellerine sağlık güzel çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
gfb_cnn_1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 08-08-2009 #3
üstteki tasarım sade ve sık olmuş ama alttaki çalışma pek hoş olmamış üzerinde çalışılkabilir alttaki saç görselini kaldırman gerekdiğini düşünüyorum bir bayan resmi bulmalısın düz saçlı makyajlı bakımlı onu kartvizitte kullana bilirsin penbe tonları veya kırmızı tonları kullanmandan yanayım bayan kuaförleri genelde o renkleri beğenirler diye düşünüyorum emegine sağlık arkadaşım basarılar diliyorum kuaför firması ve eğitim merkezi için kartvizit tasarımı denemesi
Bu mesajdan alıntı yap
mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 08-08-2009 #4
her ikiside amaca uygun çalışmalar eline sağlık.ancak bayan kuaförü için olan kartvizite biraz daha çalış
Bu mesajdan alıntı yap
The Dude isimli Üye şimdilik offline konumundadır

The Dude(21)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-08-2009 #5
Bayan kuaförü pek iyi değil.İlk resim sade,şık,hoş bir tasarım olmuş kuaför firması ve eğitim merkezi için kartvizit tasarımı denemesi
Bu mesajdan alıntı yap
sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-08-2009 #6
bilgi teknolojileri sade olmuş ancak adamın zvki boyle ise bişi diyemeyiz.. ancak alttdaki alevler parça parça duruo ilk parça parlak ikinci koyu gibi o kısmı bozmuş hani diyebilsek adam alev filan istio alev efekti pek olmamış bunların dışında ellerine sağlık güzel çalışmalar...
Alevlermi efektmi? ben çalışmada alev felan göremedim .Onlar saç olmasın :giggle:

Birinci çalışma çok sade olmuş.
İkinci çalışmada ise pek bir emek yok gibi saç yerine bayan figürü güzel olabilir diye düşünüyorum .Ayrıca logoda okadar büyükki.Biraz daha logoyu küçültebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
graf-den isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graf-den(35)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 09-08-2009 #7
eleştirileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar...önerilerinizi dikkate alıp 2. çalışmamın üzerinde durucam...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
kartvizit