Kuaför için hazırlamış olduğum kartvizit çalışmam (Oskar Erkek Kuaförü)

Kartvizit Tasarımları - Kuaför için hazırlamış olduğum kartvizit çalışmam (Oskar Erkek Kuaförü) ...

designerplus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designerplus

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Gaziantep

Alt 10-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınızı Bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

elkor84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elkor84

Grafiker / Ankara

Alt 10-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk çalışman daha sade görünüyor.ama adres kesime çok yakın olmuş.kenarlardan en az 4 mm boşluk bırakmalısın.ayrıca isim çok yukarıda ve küçük kalmış.biraz daha büyütüp,ortalayabilirsin.kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

designerplus

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Gaziantep

çift taraflı çalışma

Alt 10-06-2008 #3
ilk çalışman daha sade görünüyor.ama adres kesime çok yakın olmuş.kenarlardan en az 4 mm boşluk bırakmalısın.ayrıca isim çok yukarıda ve küçük kalmış.biraz daha büyütüp,ortalayabilirsin.kolay gelsin.
Öncelikle Yorumunuz İçin Teşekkürler.
Çalışma çift taraflı, kenarlarda kesim payı var ama ben çizgileri kaldırdım yanlış anlaşılmasın diye...
Bu mesajdan alıntı yap
slmmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slmmm(30)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2008 #4
bence 2. çalışma hoş olmuş
Bu mesajdan alıntı yap

designerplus

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Gaziantep

Alt 10-06-2008 #5
Arkadaşlar bir yanlış anlaşılma var sanırım bu kartvizit çift taraflı(önlü - arkalı) 1.ön yüzü, 2. arka yüzü
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2008 #6
Kartvizitte resimKuaför için hazırlamış olduğum kartvizit çalışmam (Oskar Erkek Kuaförü)
Bu mesajdan alıntı yap

designerplus

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Gaziantep

Alt 10-06-2008 #7
Kartvizitte resimKuaför için hazırlamış olduğum kartvizit çalışmam (Oskar Erkek Kuaförü)
Öncelikle yorumun için teşekkürler.
*Kuaför kartvizitinde resim olmazsa ne olur ?Alternatifler her zaman için değerlendirilir.!Farklı bir alternatif sunabilirmisin bana...
*Müşterinın memnuniyeti her zaman için ön plandadır.Zaten bu çalışmada müşterinin isteği doğrultusunda yapılmış bir çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 10-06-2008 #8
müşteri herzaman haklıdır... eğer onun isteği doğrultusunda yaptıysan ne ala... yoksa gerçekten iyi değil resim albümü gibi, bence erkek kuaförünün kartviziti daha karizmatik olmalı... kolay gelsin..Kuaför için hazırlamış olduğum kartvizit çalışmam (Oskar Erkek Kuaförü)
Bu mesajdan alıntı yap

designerplus

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Gaziantep

Alt 10-06-2008 #9
müşteri herzaman haklıdır... eğer onun isteği doğrultusunda yaptıysan ne ala... yoksa gerçekten iyi değil resim albümü gibi, bence erkek kuaförünün kartviziti daha karizmatik olmalı... kolay gelsin..Kuaför için hazırlamış olduğum kartvizit çalışmam (Oskar Erkek Kuaförü)
Müşteri beğendi bu çalışmayı.Bundan sonraki çalışmalarımda uyarılarınızı dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz...

Tşkrlr yorumlarınız için...
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2008 #10
Öncelikle yorumun için teşekkürler.
*Kuaför kartvizitinde resim olmazsa ne olur ?Alternatifler her zaman için değerlendirilir.!Farklı bir alternatif sunabilirmisin bana...
*Müşterinın memnuniyeti her zaman için ön plandadır.Zaten bu çalışmada müşterinin isteği doğrultusunda yapılmış bir çalışma
Şimdi kuaför kartvizitinde şu olur bu olur demiyorum. Ama bu bir kartvizittir broşür değil. Ayrıca başka bir alternatif veremem, sanki resim olmazsa olmaz gibi düşünüyorsun. Düşün bakalım resimden başka ne koyulabilir görsellik olarak? Mesela arkaya saçı başı yapılmış karizmatik vektörel bir erkek silueti koyabilirsin illaki resim olmak zorunda değil ki.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
berber, çalışmam, design, hazırlamış, icin, kartvizit, kuaför, olduğum, sac, saç styles