Kuaför için logo...

Logo Tasarımları - Kuaför için logo... ...

Kuaför için logo...
muratz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratz

Grafiker / Antalya

Kuaför için logo...

Alt 27-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kuaför için logo...

Müşteri diğer kuaförlerden farklı olmak istediğini, alışılmış kalıpları istemediğini, özelikle kadın , saç gibi sembollere taraftar olmadığını belirtince..Ben yine de ikinci çalışmada rahat edemeyip" kuaförün müşteri kitlesi ne olursa olsun sonuçta güzellik öğesini önde tutan bayan kitledir ve kendini resimde göreceğibir güzellikle özdeşleştrimelidir diyerek kadın sembolünü ekledim...

Kuaför için logo...

Çanta vs. promosyon uygulamaları safhasında birza daha değişti...Resim kesinlikle olmasın dendi, yankı kelimesi de imajlandırılsın (!) ..hmmm

Kuaför için logo...

Sonuçta hiçbiri olmadı..Yanılmıyorsam bi yarısı kırmızı bi yarısı siyah olan dikdörtgen bir tasarım seçildi...Uygulamada ondan da vazgeçildi..Ben o ellerde durmadım gari, ne ettiler bilmem!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaş diğer çalışmalar gözükmüyor...

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

Bu mesajdan alıntı yap

muratz

Grafiker / Antalya

Alt 28-07-2008 #3
Evet , dün önizlemede ve normal konumda gözüküyordu ilk yüklediğimde...Bi daha uğraşıp yükleyemeyeceğim ki zaten istesem de imkansız, zira dün akşam bilgisayarım geri döndürülemez biçimde çökerek format edildi.Çalışmalara ve yüzlerce font, binlerce clipart ve resource dosyasına elveda dedim.. Kuaför için logo...
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2008 #4
ben bir tek çalışma görüyorum oda gördüğüm kadarıyla bitmemiş üzerinde biraz daha çalışılması gerekiyo gibi geldi bana
Bu mesajdan alıntı yap

muratz

Grafiker / Antalya

Alt 28-07-2008 #5
Doğrudur sadece bir çalışma çıkmış, o da fikir vermesi açısından yeterli ...Promosyon çanta üzerine uygulama resmi o.( Diğerleri gitti zaten, istesem de artık koyamam.)
Daha yeni çalışmalarla döneceğim inşaallah..Çalışmayı zaten belli bir safhadan sonra buraya yükleyerek paylaşıma açıyorum ki sektör içinde çalışan arkadaşlara da tavsiyem budur.
Nihayetinde internet ortamı ve her şekilde insanlar rastgele bir google search sonucu foruma gelebilir..
Ürettiğiniz logo özellikle orijinalse , siz işi baskı aşamasına vermeden bir başka firmanın logosu olarak tasarımınızı görebilirsiniz.Yaşanmamış zannetmeyin..Hemen hepimiz bir logo vs. yapmadan önce farklı örnekler için interneti karıştırmıyor muyuz?
Bu hatırlatmayı da tüm grafiker arkadaşlara acizane bir tavsiyem olarak yapmış olayım.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
icin, kuaför, logo, logo design, logo dizayn, logo dizaynı, logo eleştirileri, logo istek, logo tasarım, logo tasarımı