Kuaför kartviziti tasarımı M & D Kuaför

Kartvizit Tasarımları - Kuaför kartviziti tasarımı M & D Kuaför ...

alperenaybuke isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alperenaybuke

Öğrenci (Diğer) / Isparta

Dosya19

Alt 29-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

müşterinin isteği üzerine yarısı siyah yarısı beyaz nakışlı dantelli güzel klasik vs vs vs istekler üzerine ancak bu kadar düzeltilerek yapıldı Kuaför kartviziti tasarımı M & D Kuaför
baskıya verildi.

Tabii ki burada çıkan renklerde Mozilla veya Explorer olduğundan mı bilmem, biraz hatta çok yüksek bir parlama var orjinalde pembe renkler daha mat.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HAWAI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HAWAI

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
:surprised:Bunu beğendilermi gerçekten????:surprised:
Bu mesajdan alıntı yap
muratkeceli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratkeceli

Grafiker / Ankara

Alt 24-01-2011 #3
yeteneğin olduğu kesin ama ikna konusunda yeteneklisin sanırım Kuaför kartviziti tasarımı M & D Kuaför
Bu mesajdan alıntı yap

alperenaybuke

Alt 25-01-2011 #4
:surprised:Bunu beğendilermi gerçekten????:surprised:
Sen ne diyon hemde bayıldılar. Kuaför kartviziti tasarımı M & D Kuaför hehhee :rofl: Kuaför kartviziti tasarımı M & D Kuaförarty:
Bu mesajdan alıntı yap

alperenaybuke

Alt 25-01-2011 #5
yeteneğin olduğu kesin ama ikna konusunda yeteneklisin sanırım Kuaför kartviziti tasarımı M & D Kuaför

Reklamcılığın esası zaten İKNA değil mi ??

adamlar öyle saçma sapan aptalca şeyler istiyorlar ki, o kadar aptallığın içinden ancak bu kadarı çıkarılabiliyor. Malum sadece reklam yapıyoruz. Eğer adamlar deseler ki al birader, sen bu işin uzmanısın bütün tasarımlar, kartlar, folyolar reklamlar herşey senin elinden çıkacak ben karışmayacağım. Bizde işimizi hakkını vererek zaten yaparız öyle değil mi ?

Eğer piyasada çalışıyorsanız sizin de başınıza mutlaka böyle şeyler geliyordur. Kuaför kartviziti tasarımı M & D Kuaför
Bu mesajdan alıntı yap
muratkeceli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratkeceli

Grafiker / Ankara

Alt 25-01-2011 #6
Reklamcılığın esası zaten İKNA değil mi ??

adamlar öyle saçma sapan aptalca şeyler istiyorlar ki, o kadar aptallığın içinden ancak bu kadarı çıkarılabiliyor. Malum sadece reklam yapıyoruz. Eğer adamlar deseler ki al birader, sen bu işin uzmanısın bütün tasarımlar, kartlar, folyolar reklamlar herşey senin elinden çıkacak ben karışmayacağım. Bizde işimizi hakkını vererek zaten yaparız öyle değil mi ?

Eğer piyasada çalışıyorsanız sizin de başınıza mutlaka böyle şeyler geliyordur. Kuaför kartviziti tasarımı M & D Kuaför
bu kartviziti ben yapmadım müşteri kendi yaptı diyosan sorun yok
ama mutlaka ilk senden bir çalışma çıkmıştır . O çalışma bu hale geldiyse sorun var her istenen olacak diye bir şey yok ilk çalışmanda adres kısmı daha derli toplu olmuştur müşteri karışıpta bu hale getirdiyse bence işine fazla karıştırıyorsun insanları ...
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

bu uslüp size yakışmadı !

Alt 25-01-2011 #7
adamlar öyle saçma sapan aptalca şeyler istiyorlar ki, o kadar aptallığın içinden ancak bu kadarı çıkarılabiliyor.

mecbur değilsin, yapamam da diyebilirsin, ama müşteriyi bu şekilde yargılaman
bu meslekte uzun yıllar hizmet etmiş biri olarak beni üzdü...

neden mi? çünkü biz onlar sayesinde varız, anlayışlılar yada anlayışdan uzak olsun
varsın ! önemli olan bizim duruşumuz ve mesleğe olan inancımızdır.
Bu mesajdan alıntı yap
HAWAI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HAWAI

Grafiker / İstanbul

Alt 25-01-2011 #8
Sen ne diyon hemde bayıldılar. Kuaför kartviziti tasarımı M & D Kuaför hehhee :rofl: Kuaför kartviziti tasarımı M & D Kuaförarty:
ii ozaman başarılarının devamını dilerim:wink:
Bu mesajdan alıntı yap
KraL_CuDi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KraL_CuDi(31)

Grafiker / Şırnak

Alt 26-01-2011 #9
sonuçta sen kendi işine laf getirmek istemiyorsan o zaman müşteriyi ne olursa olsun asılolursa olsun mantığı ile ikna etmeye çalışmayacaksın... ben bu kartvizitin sahibi olsan beğenir miyim demen gerekiyor her şeyden önce... emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

alperenaybuke

Alt 26-01-2011 #10
işin açığı tasarım olarak baktığımda benimde pek fazla hoşuma gitmemişti fakat baskıdan çıkıpta elime alınca iş değişti bende çok beğendim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları