Kuaför Salonu Kartvizit Çalışmam

Kartvizit Tasarımları - Kuaför Salonu Kartvizit Çalışmam ...

tirilye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirilye

Grafiker / İstanbul

Alt 10-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kuaför Salonu Kartvizit Çalışması. Müşteri işi onayladı.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

artdevil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 10-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışma güzel olmuş renk sektöre göre çok uygun fakat yukarıdaki barkot gibi olan çizgilere anlam veremedim çok yalnız kalmış
paylaşım için teşekkürler ellerine emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
grafically isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafically

Webmaster / Bursa

Alt 11-02-2010 #3
kuaförlerin rengi mi olurmuş rengin sektöre uygun olması kelimesine katılmıyorum, her işletmenin bir kimliği var, bir rengi var, önemli olan onu yansıtması, şimdi bu renk bu sektöre gidiyor diye herkes aynı rengi kullanırsa kimsenin birbirinden bir farkı olmaz, kartvizite gelince şık olmuş, o barkoda benzer kısım çok alakasız olmuş sanki tutma yeri yapılmış gibi.. ii çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
tirilye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirilye

Grafiker / İstanbul

Alt 11-02-2010 #4
O kısmı saç gibi düşünmüştüm. Hani bayanlar kuaförde başını arkaya yaslar saçlar geriye doğru gider ya... Şimdi içime kurt düştü acaba gerçekten koymasamıydım ?
Bu mesajdan alıntı yap
grafically isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafically

Webmaster / Bursa

Alt 11-02-2010 #5
biraz daha kıvrımlı saçı ilk görüşte anımsatan öğeler kullansan daha iyi olurmuş, ikinci baskıda değiştirirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
kurtçoban isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurtçoban(31)

Grafiker / Kocaeli

Alt 11-02-2010 #6
Bence o sağ üstteki kısım çok ta alakasız olmamış. o olmasaydı çok boş olurmuş. sen saç olarak düşünmüşsün ben ilk baktığımda tarak gibi gördüm, eğer saç gibi görünmesini istiyorsan grafically arkadaşımın dediği gibi daha kıvrımlı bir hale getirirsen olur. eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
jeliboncuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jeliboncuk

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 11-02-2010 #7
Bencede hoş olmuş ve o çizgiler çok daabes değil aslında... Eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
denisegein isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denisegein

Grafiker / İzmir

Alt 11-02-2010 #8
Bence o sağ üstteki kısım çok ta alakasız olmamış. o olmasaydı çok boş olurmuş. sen saç olarak düşünmüşsün ben ilk baktığımda tarak gibi gördüm, eğer saç gibi görünmesini istiyorsan grafically arkadaşımın dediği gibi daha kıvrımlı bir hale getirirsen olur. eline sağlık
Bende tarak olarak düşündüm, ve alakasız durmuyor kaldırısan hoş olmaz gibi geldi. Tam altına gelecek şekilde güzel bir slogan yazabilirsin ozaman anlamını korur diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 14-12-2011 #9
kuaförlerin rengi mi olurmuş rengin sektöre uygun olması kelimesine katılmıyorum, her işletmenin bir kimliği var, bir rengi var, önemli olan onu yansıtması, şimdi bu renk bu sektöre gidiyor diye herkes aynı rengi kullanırsa kimsenin birbirinden bir farkı olmaz, kartvizite gelince şık olmuş, o barkoda benzer kısım çok alakasız olmuş sanki tutma yeri yapılmış gibi.. ii çalışmalar
Yorumunuzu nerede ise 1 sene önce yapmış olmanıza rağmen cevaplamadan edemedim.
' Firmaların özel rengimi olurmuş? '
Evet efendim olur. Bu yoldan geçen bir insanın, sizin, bizim yaymış olduğumuz bir düşünce değildir.
Psikolojik olarak etkisi kanıtlanmış renklerden bahsediyoruz.

Kuaför sektörünün rengi derken arkadaş bayanlara hitap eden bir renk oluşunu kastetmiş. Bunun haricinde örneğin turuncu ve kırmızı renk tonlarının iştah açıcı bir renk olduğu kanıtlanmıştır. Bu nedenle gıda sektöründe kullanılması alışılagelmiş bir görüntüdür. Yani bilginiz olsunki başka yerlerdede 'olurmu öyle şey' diyerek bilgisiz kalmayın...
Bu mesajdan alıntı yap
nilguniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nilguniz

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 16-03-2012 #10
çok güzel Kuaför Salonu Kartvizit Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları