küçücük bi grafikcinin çalışmaları :D

Deneme Çalışmalar - küçücük bi grafikcinin çalışmaları :D Sponsorlu Bağlantılar nasıl olduğuyla ilgili bana yorum yazarsanız sevinirim...

deniz_nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniz_nur

Grafiker / Sivas

Alt 30-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

nasıl olduğuyla ilgili bana yorum yazarsanız sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

barisk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barisk(26)

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Alt 30-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshop derslerini derleyip,bazılarını değiştirip sunmuşsun.Umarım yanlış anlamazsın kolay gelsin... (:
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-11-2008 #3
Derslerden enstantaneler bile olsa bu şekilde çalışmalar yapmanız çok güzel... Ellerinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

deniz_nur

Grafiker / Sivas

Alt 30-11-2008 #4
teşekkür ederim o dersleri yapıyorum zaten ama onları beceremeyen arkadaşlarımda far yinede saolun küçücük bi grafikcinin çalışmaları :D
Bu mesajdan alıntı yap
barisk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barisk(26)

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Alt 30-11-2008 #5
Yanlış anlamanızı istemem bende bu derslerden başladım. (:
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 30-11-2008 #6
teşekkür ederim o dersleri yapıyorum zaten ama onları beceremeyen arkadaşlarımda far yinede saolun küçücük bi grafikcinin çalışmaları :D
Yanlış anlamanızı istemem bende bu derslerden başladım. (:
Hepimiz bu dersleren başladık

Deniz _ Nur, bence derlere yaptığınız uygulamalar ders verdiği konu alta eklersiniz daha iyi olacak bence... sanki ödev yapmış diyelim. öyle değil mi?
Bu mesajdan alıntı yap

deniz_nur

Grafiker / Sivas

Alt 30-11-2008 #7
yok yanlış anlamadım ben söylerim okuyarak yapıyorum ben. Buna okulda öğrenmeden önce yapmaya başladım ve o dersler sayesinde arkadaşlarımdan bi adım öndeyim hocanın gözünde küçücük bi grafikcinin çalışmaları :D buda tabiki bi avantaj oluyo
Bu mesajdan alıntı yap

deniz_nur

Grafiker / Sivas

Alt 30-11-2008 #8
Hepimiz bu dersleren başladık

Deniz _ Nur, bence derlere yaptığınız uygulamalar ders verdiği konu alta eklersiniz daha iyi olacak bence... sanki ödev yapmış diyelim. öyle değil mi?
ama ben bu dersleri sadece bu siteden yapmadım o yüzden diğer adresleride vermek istemem ve ben bunların hepsinin sayfalarını bilmiyorum çünkü çok önceden kopyalamıştım yapma fırsatım olmamıştı küçücük bi grafikcinin çalışmaları :D yani altına link i atmak gibi bi şansım yok
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 30-11-2008 #9
yok yanlış anlamadım ben söylerim okuyarak yapıyorum ben. Buna okulda öğrenmeden önce yapmaya başladım ve o dersler sayesinde arkadaşlarımdan bi adım öndeyim hocanın gözünde küçücük bi grafikcinin çalışmaları :D buda tabiki bi avantaj oluyo
bu çok güzel... ama unutmayin lider olmak değil yaptığınız çalışmaları doğru yerde kullanmak amacı ileyapın çalımalarınız
Bu mesajdan alıntı yap
Mehmet Utku DİLER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet Utku DİLER

Grafiker / Gaziantep

Alt 30-11-2008 #10
ama ben bu dersleri sadece bu siteden yapmadım o yüzden diğer adresleride vermek istemem ve ben bunların hepsinin sayfalarını bilmiyorum çünkü çok önceden kopyalamıştım yapma fırsatım olmamıştı küçücük bi grafikcinin çalışmaları :D yani altına link i atmak gibi bi şansım yok
Sen yolunda devam et küçücük bi grafikcinin çalışmaları :D ben de sen gibi öğrendim hatta sen benden daha iyisin bile sayılabilir ama o dersleri kacıncı denemende tam olarak yaptın mesela ben yapamadıklarımı kasta ya soruyorum :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
calismalari, grafikçinin, kucucuk