Küçük Bir Çalışma

Karakalem - Küçük Bir Çalışma Sponsorlu Bağlantılar Bu da benden. Açılmış konulardaki portre çizimleri görünce doğrusu bu çalışmamı pek de yayınlamak istemedim burada. Ama üşenmeden sonraki sayfalara da göz atınca eleştirilerinize ve de yorumlarınıza ihtiyacım ...

Küçük Bir Çalışma
sarduvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarduvan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Küçük Bir Çalışma

Alt 05-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu da benden. Açılmış konulardaki portre çizimleri görünce doğrusu bu çalışmamı pek de yayınlamak istemedim burada. Ama üşenmeden sonraki sayfalara da göz atınca eleştirilerinize ve de yorumlarınıza ihtiyacım olabileceğini düşündüm.

Küçük Bir Çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 05-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sadece portre çizimleri değil, imgesel çizimlerde oldukça önemlidir.Ben tarzınızı beğendim, değişik olmuş.Özellikle burun ve dudakların birleşimi çok iyi olmuş.Başka çalışmalarınızı da eklerseniz severek inceleriz. Küçük Bir Çalışma Elinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
sarduvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarduvan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 14-08-2011 #3
Elbette büyük bir şevkle yükleyeceğim. Teşekkür ederim yorumunuz için.
Bu mesajdan alıntı yap