KÜÇÜkken

Graficafe - KÜÇÜkken Sponsorlu Bağlantılar ArkadaŞlar Çocukken YaptiĞimiz Şİmdİde Aklimiza GeldİkÇe GÜldÜĞÜmz Olaylar OlmuŞtur . Mesela Ben Özel Okulda İlkokul 1'deydİm Servİsle Gİdİp Gelİyordum BİrgÜn Servİse Bİnmedİm Babam Gelİp AlmiŞti Bunu Yapmamin Sebebİ ...

KÜÇÜkken
GRAFİMERVE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

KÜÇÜkken

Alt 23-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ArkadaŞlar Çocukken YaptiĞimiz Şİmdİde Aklimiza GeldİkÇe GÜldÜĞÜmz Olaylar OlmuŞtur .
Mesela Ben
Özel Okulda İlkokul 1'deydİm Servİsle Gİdİp Gelİyordum BİrgÜn Servİse Bİnmedİm Babam Gelİp AlmiŞti Bunu Yapmamin Sebebİ Babamla Gezmeyİ Çok Sevmemdİ KÜÇÜkken ..... 12 Sene Sonra Bunu SÖyleyİnce Çok GÜzel Oluyor
Bİrde Beslenme Yapmazdim Beslenemİ Merdİven Altina Birakir Gİderdİm Okuldan Gelİncede .. Gerİsİnİ Sİz DÜŞÜnÜn.KÜÇÜkken)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 26-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
KÜÇÜkken kapı zili KÜÇÜkken

geceleri toplanıp, hiç üşenmeden sokak sokak dollaşır zillere basar kaçardıkKÜÇÜkkenDKÜÇÜkken

komşular tüm yaz boyunca bizi arardıKÜÇÜkkenDKÜÇÜkken
Bu mesajdan alıntı yap
elif_matbaasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elif_matbaasi

Grafiker / Yurtdışı

Alt 26-05-2008 #3
kaç yaşındaydım bilemiyorum ama daha okula falan başlamamıştım ve köyde oturduğumuz için hani böyle fazla parayla haşir neşir olamıyoduk malumunuz 15 yıl önce köylerde bakkal falanda yoktu. yani para olsaydı bile anlamsız olurdu.
Sünnet yapmışlardı bize gelen davetiyeler babamın ısrarlarına rağmen bize para yapıştırıyolar (bide aşiret olunca bu biraz kaçınılmaz oluyor) neyse uzatmim yataktayım baktım abim arkadaşına git bu parayı babanda bozdur diyor tabi bunu kürtçe söylüyor kürtçedede bozdurla parçala eş anlamlı kelimeler. baktım abimin arkadaşı 1 para götürdü bi çok para getirdi bende dedim bende paramı bozacağım(parçalıyacağım) bana yapıştırılan paralardan birini aldım ve elimden geldiğince küçük parçalara bölmeye çalıştımKÜÇÜkken ozamanki aklımca paramı yırrtıkça param daha fazla oluyor:P
Bu mesajdan alıntı yap
efsunlu_kizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-05-2008 #4
benim ailemin oturduğu ev müstakil kocamanda bahcesi var babam her sene yeni bir meyve ağacı diker o kadar bahceyle ilgilenmelerine rağmen meyveler bir türlü meyve vermezdi
bahcemizin bitisiginde küçük bir bahceye sahip olan hacı amcanın küçüçük ağaçları öyle meyve verirdiki dal budak cekmezdi KÜÇÜkken
küçüçük bir armut ağacı vardı ve kocaman armutlar kuzenimle gece gittik ve armutlardan 4 tane kopardık hala tadı damagımdadırKÜÇÜkken sabah hacı amcanın eşi bize geldi anneme gelip armutlarından 4 tane calındığını söyledi meger kadıncağız her gün armutları sayıyormus

şimdi bizim bahcemizdeki ağaçlarda meyve veriyor memlekete gittigimde özellikle cocuklara ben veriyorum KÜÇÜkken
Bu mesajdan alıntı yap
asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 26-05-2008 #5
anasınıfı çağlarımda yeni koltuk takımının üstünde gazete yakmıştımKÜÇÜkken mutfağa gidip annemden su istiyorum gidiyorum döküyorum tabi sonmüyor sonra gidip tekrar istiyorum gidip döküyorum sonmüyor 3. bardağı istediğimde annem oğlum ne kadar susamışın böle falan diie sorunca bende anne sönmüyor dedim KÜÇÜkken koştukl içeri koltuğun ortası yanmıştı :P neyse söndürdük tabi haliyle kaçmak gerekti bir süre kendimi balkona kitledim sonra ara düzeldi KÜÇÜkken hala gülüyorum aklıma geldikçeKÜÇÜkken benim nick de buradan geliyorKÜÇÜkken tabi bu vukuatlarımın en masumu
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 26-05-2008 #6
anasınıfı çağlarımda yeni koltuk takımının üstünde gazete yakmıştımKÜÇÜkken mutfağa gidip annemden su istiyorum gidiyorum döküyorum tabi sonmüyor sonra gidip tekrar istiyorum gidip döküyorum sonmüyor 3. bardağı istediğimde annem oğlum ne kadar susamışın böle falan diie sorunca bende anne sönmüyor dedim KÜÇÜkken koştukl içeri koltuğun ortası yanmıştı :P neyse söndürdük tabi haliyle kaçmak gerekti bir süre kendimi balkona kitledim sonra ara düzeldi KÜÇÜkken hala gülüyorum aklıma geldikçeKÜÇÜkken benim nick de buradan geliyorKÜÇÜkken tabi bu vukuatlarımın en masumu
ciddii ciddi gitti koltuk.KÜÇÜkkenDKÜÇÜkken

koptum harikaymışKÜÇÜkken
Bu mesajdan alıntı yap
GRAFİMERVE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 26-05-2008 #7
benim ailemin oturduğu ev müstakil kocamanda bahcesi var babam her sene yeni bir meyve ağacı diker o kadar bahceyle ilgilenmelerine rağmen meyveler bir türlü meyve vermezdi
bahcemizin bitisiginde küçük bir bahceye sahip olan hacı amcanın küçüçük ağaçları öyle meyve verirdiki dal budak cekmezdi KÜÇÜkken
küçüçük bir armut ağacı vardı ve kocaman armutlar kuzenimle gece gittik ve armutlardan 4 tane kopardık hala tadı damagımdadırKÜÇÜkken sabah hacı amcanın eşi bize geldi anneme gelip armutlarından 4 tane calındığını söyledi meger kadıncağız her gün armutları sayıyormus

şimdi bizim bahcemizdeki ağaçlarda meyve veriyor memlekete gittigimde özellikle cocuklara ben veriyorum KÜÇÜkken
Çok cimriymiş teyzede
Bu mesajdan alıntı yap
efsunlu_kizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-05-2008 #8
ÇOK CİMRİYMİŞ TEYZEDE
evet maalesefki öyleydi meyveleri yere düser çürürdü yine vermezdi KÜÇÜkken
Bu mesajdan alıntı yap
tuğçe ece isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuğçe ece(39)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-05-2008 #9
KÜÇÜkken bu çok komikmiş yaa....
bende beslenmeleri yemezdim dönüş yolundaki çöpe bırakırdım.tabiki yakalandım..kızım 5 yaşında.geçen gün yemek istemediği şeyler yatağının altından çıkınca şok oldum.şu çocukları sıkmayalım yaa.. ye ye ye diye KÜÇÜkken
Bu mesajdan alıntı yap
asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 26-05-2008 #10
dedim ya en masumu o komşunun bisikletinin tekerini sökerdim komşunun arabasını çizerdim hep aynı dönemler ama korkudan anasınıfına gitmedim sordum şımaranları dövyorlarmış bende hemen düşündüm biraz haşereyim en iyisi gitmeyim dedim KÜÇÜkken
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
küçükken