Kuğu Güzellik merkezi/logo ve eskiz çalışması

Deneme Çalışmalar - Kuğu Güzellik merkezi/logo ve eskiz çalışması Sponsorlu Bağlantılar Gelecekte değerlendirmek üzere yapmış olduğum bir çalışma...Çalışma bittikten sonra nette bir araştırma yaptım.Mevcut isimde birkaç kuruluş var ancak logoları yok gibi... Not; Fikir tamamen şahsıma ait olup eskizde ...

yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 01-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Gelecekte değerlendirmek üzere yapmış olduğum bir çalışma...Çalışma bittikten sonra nette bir araştırma yaptım.Mevcut isimde birkaç kuruluş var ancak logoları yok gibi...

Not; Fikir tamamen şahsıma ait olup eskizde de görüldüğü üzere tipografik kökenlidir...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 01-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Fikir ve eskiz gayet hoş, ellerine sağlık canım.

Mevcut firmalara satılabilir Kuğu Güzellik merkezi/logo ve eskiz çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-04-2009 #3
bana kuğu daki kuğu yumuşak g yi çağrışturmadı. bildiğim için kuğu dedim Kuğu Güzellik merkezi/logo ve eskiz çalışması harfe çok hitap etmemiş. Diğer kuğuyu beğendim. Tipografik olanda kuğu için yine bir beyin jimnastiği şart. Bilen bilir tabii kuğu olduğunu bilmeyen zorluk çekebilir. Ellerine sağlık yaratıcı olmadıklarını söyleyemem kesinlikle... kalbin kadar temiz bu konudaki beyaz hanende bana da yer ayırdığın için teşekkür ederim. Sepet sepet yumurta Kuğu Güzellik merkezi/logo ve eskiz çalışması gıcıklığın hemen ardı gülümseteyim.
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 01-04-2009 #4
Fikir ve eskiz gayet hoş, ellerine sağlık canım.

Mevcut firmalara satılabilir Kuğu Güzellik merkezi/logo ve eskiz çalışması
Teşekkür ederim Deniz'cim...Biraz daha işlersem kullanılabilir Kuğu Güzellik merkezi/logo ve eskiz çalışması

bana kuğu daki kuğu yumuşak g yi çağrışturmadı. bildiğim için kuğu dedim Kuğu Güzellik merkezi/logo ve eskiz çalışması harfe çok hitap etmemiş. Diğer kuğuyu beğendim. Tipografik olanda kuğu için yine bir beyin jimnastiği şart. Bilen bilir tabii kuğu olduğunu bilmeyen zorluk çekebilir. Ellerine sağlık yaratıcı olmadıklarını söyleyemem kesinlikle... kalbin kadar temiz bu konudaki beyaz hanende bana da yer ayırdığın için teşekkür ederim. Sepet sepet yumurta Kuğu Güzellik merkezi/logo ve eskiz çalışması gıcıklığın hemen ardı gülümseteyim.
Aslında logodaki son durumda ,amanda aman -ğ harfi kuğu gibi dursun diye bir derdim yoktu, ancak çağrışım yaratmak adına kuğunun kafasının üstüne -ğ harfinin şapkasını andıracak bir çizgi şart gibiydi...Kuğuyu bilmeyen konusunda haklılık payın var...Tipografik olan başka bir çalışma değil Kuğu Güzellik merkezi/logo ve eskiz çalışması o kuğu güzellik merkezinini ilk haliydi...Tipografik hayvanlar düzenliyorum bu ara...Kuğuyu tipo olarak biçimlendirmeye çalışırken logosunun güzel olabileceğini düşündüm ve öyle yaptım...Yani o sadece bir karalama...bu yüzden çok biçimsiz...

Devamında eklediklerini okurken kendimi ilkokul günlüklerimde sandım Kuğu Güzellik merkezi/logo ve eskiz çalışması (hala duruyorlar)
Teşekkür ettim Efojam...
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 01-04-2009 #5
Evet aslında "ğ" harfi ku"ğ"u daki "ğ" harfine benzemesede, bütünleşik olarak bakıldıgında "kuğu" kelimesi çağrışıyor bence Kuğu Güzellik merkezi/logo ve eskiz çalışması

O yüzden bu güzel karalamanın devamının gelmesi dileğiyle...Kuğu Güzellik merkezi/logo ve eskiz çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 02-04-2009 #6
Kuğu Güzellik merkezi/logo ve eskiz çalışması kuğumuz aslında başta böle değildi... diğer halinide sevmiştim ama bu haliyle tam bi kuğu olmuş...okunurluğu kişiye göre değişir tabi... mesela: ku+u diye okununca bile kuğu olduğu belli....diyebileceğim tek şey, kuğunun boynunu sol içe doğru biraz kıvrımlımı olsaydı...daha estetik duracakmış gibi...Kuğu Güzellik merkezi/logo ve eskiz çalışması eline sağlık...(banada afiyetle bakmak kaldı) Kuğu Güzellik merkezi/logo ve eskiz çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 02-04-2009 #7
sanki siyah olmasa bütün dertleri bitecek logonun Kuğu Güzellik merkezi/logo ve eskiz çalışması
Güzellik merkezi yazısı gagaya kadar yayılmalı diye düşünüyorum ayrıca. tabii o fontla iyi durmayacaktır bu öneri.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
FURKANN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FURKANN(32)

Grafiker / Ordu

Alt 03-04-2009 #8
ben begendim güzel olmuş
Bu mesajdan alıntı yap