Kukla

İllüstrasyon Çalışmaları - Kukla ...

Kukla
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Kukla

Alt 06-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kukla
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 06-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Filizdmr biraz acelemi ettiniz bu çalışma için? O çok beğendiğim anatomik ilerlemeyi bunda göremedim...Konsept çok güzelmiş oysaki...Bayan yüzündeki temiz hatlar beden üzerinde yok, saten elbise parçalarını biraz daha işleseniz okadar tatlı olurdu ki...Biraz hayal kırıklığı yaşadımKukla Bu sizi kamçılasın. Bizi hayal kırıklığına uğratmaya hakkınız yok Kukla Birdahakini incelerken kusursuza en yakını görmek dileğiyle...İyi çalışmalar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 06-01-2009 #3
Filizdmr biraz acelemi ettiniz bu çalışma için? O çok beğendiğim anatomik ilerlemeyi bunda göremedim...Konsept çok güzelmiş oysaki...Bayan yüzündeki temiz hatlar beden üzerinde yok, saten elbise parçalarını biraz daha işleseniz okadar tatlı olurdu ki...Biraz hayal kırıklığı yaşadımKukla Bu sizi kamçılasın. Bizi hayal kırıklığına uğratmaya hakkınız yok Kukla Birdahakini incelerken kusursuza en yakını görmek dileğiyle...İyi çalışmalar diliyorum.
teşekkürler yosa Kukla nasılda bildin acele ettiğimi Kukla işlerimin arasında arkamdan biri kovalıyorcasına yaptım Kukla aslında konsept sonradan oluştu sadece kadın olarak düşünmüştüm , birde boyutunu küçük çalıştım öylesine açmıştım bir sayfa Kukla bunlar çıktı güzel yorumun için tekrar teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 06-01-2009 #4
YoŞa' nın da söyledigi gibi biraz acele etmişsinizKukla

Çok güzel bir çizim daha, fakat sıkılıp kapatmışsınız hissi verdi bana...Çünkü ellerdeki hatalar göze çok çarpıyor(özellikle sol el!)...Yüz çok başarılı, konuda güzel işlenmiş, zeminde uyumlu fakat ayrıntılara biraz daha dikkatKukla...Onun dışında dedigim gibi üzerinde çalışılırsa harika şeyler çıkabilir sadece biraz daha zaman ayırmanız gerekiyor sanırım...Elinize sağlık, başarılı bir çizim olmuş.

Başarılar.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 06-01-2009 #5
YoŞa' nın da söyledigi gibi biraz acele etmişsinizKukla

Çok güzel bir çizim daha, fakat sıkılıp kapatmışsınız hissi verdi bana...Çünkü ellerdeki hatalar göze çok çarpıyor(özellikle sol el!)...Yüz çok başarılı, konuda güzel işlenmiş, zeminde uyumlu fakat ayrıntılara biraz daha dikkatKukla...Onun dışında dedigim gibi üzerinde çalışılırsa harika şeyler çıkabilir sadece biraz daha zaman ayırmanız gerekiyor sanırım...Elinize sağlık, başarılı bir çizim olmuş.

Başarılar.

Kolay gelsin.
Teşekkürler blueden,doğru tahmine yakın Kukla sıkılmadım ama yosaya belirttiğim gibi acele bir çalışma oldu:hmm2:
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 06-01-2009 #6
Teşekkürler blueden,doğru tahmine yakın Kukla sıkılmadım ama yosaya belirttiğim gibi acele bir çalışma oldu:hmm2:
Sıkılıp kapatma hisssinden kastım, hemen "yapayım bitsin" isteğiydi, sanırım yanılmamışım...çünkü illustrasyonu sevdiginiz ve kolay kolay sıkılmayacagınız belliKukla ama çizimleriniz gerçekten güzel, üzerinde biraz daha çalışırsa çok güzel şeyler çıkacagına eminim!...Tekrar elinize sağlık.Kukla

Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2009 #7
ellerinize sağlık Filiz; zaten her yeni bakışında insan yaptığı birşeye olmayan yerleri kendi fark edebiliyor. azminizin devamı dileği ile...
Bu mesajdan alıntı yap

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 06-01-2009 #8
Sıkılıp kapatma hisssinden kastım, hemen "yapayım bitsin" isteğiydi, sanırım yanılmamışım...çünkü illustrasyonu sevdiginiz ve kolay kolay sıkılmayacagınız belliKukla ama çizimleriniz gerçekten güzel, üzerinde biraz daha çalışırsa çok güzel şeyler çıkacagına eminim!...Tekrar elinize sağlık.Kukla

Başarılar.
Teşekkürler Kukla evet aynen öyle yapayım bitsin bir sürü iş beni beklediğinden Kuklave başta küçük boyutta açtığım için ayrıtıya fazla kaçmadım aslında .
Bu mesajdan alıntı yap

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 06-01-2009 #9
ellerinize sağlık Filiz; zaten her yeni bakışında insan yaptığı birşeye olmayan yerleri kendi fark edebiliyor. azminizin devamı dileği ile...
teşekkürler efoja Kukla
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
kukla