Kulak Akupunktur

Graficafe - Kulak Akupunktur Sponsorlu Bağlantılar [FONT="Comic Sans MS"][FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]Kulak[/COLOR][/FONT] Kulak ceninin ana rahmindeki duruşunun şematik olarak aynısıdır. Ve tüm akupunktur noktaları kulak üzerinde bu esasa göre yer almıştır. Şimdi... başınız,boynunuz, beliniz, sırtınız, bacaklarınız, ...

Kulak Akupunktur

Kulak Akupunktur

Alt 15-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[FONT="Comic Sans MS"][FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]Kulak[/COLOR][/FONT]

Kulak ceninin ana rahmindeki duruşunun şematik olarak aynısıdır. Ve tüm akupunktur noktaları kulak üzerinde bu esasa göre yer almıştır.

Kulak Akupunktur

Şimdi... başınız,boynunuz, beliniz, sırtınız, bacaklarınız, kalçanız, ayaklarınız, omzunuz ağrıdığında yapacağınız tek şey kulaklarınıza masaj yapmak.

Kulağınızı baş ve işaret parmaklarınızın arasına alarak kulak kepçesinden başlayarak, dayanabildiğiniz kadar güçlü ve sıkarak masaj yapın.

[COLOR="Red"]İlk anda bazı noktalar acıyacaktır.[/COLOR]

[COLOR="Red"]( bunlar bedendeki ağrıyan bölgelerin kulaktaki refleks noktalarıdır ). kısa bir süre sonra bu ağrılar kaybolacaktır.[/COLOR]

2 -3 dakika bu masajı yapmanız yeterli olur. İsterseniz uzatabilirsiniz de. Zaten masajın sonuna doğru bedeninize bir sıcaklıklığın yayıldığını hissedeceksiniz. Bunun ardından ağrılarınızın azaldığını ve kaybolduğunu da...

Hiç bir yan etkisi olmayan bu uygulamayı herzaman her yerde kendinize ve ağrısı olan yakınlarınıza uygulayabilirsiniz.

Kulak Akupunktur

Yorulduğunuzda, uzun otobüs yada araba yolculuklarında oturmaktan ağrılara maruz kaldığınızda, çok üşüdüğünüzde ve bedeninizi dengeye kavuşturmak için mucize benzeri bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Önemli olan kulağın her noktasına dokunun. Kulağınız size hemen yanıt verecektir. Kulaklar bedeni hisseder, görür ve duyar. Siz de şefkatli ellerinizi esirgemeyin.[/FONT]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 15-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk defa duydum bunu enteresan ve kolay bi yönteme benziyo denemek lzaım teşekkürler roxelana...

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
jansuea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jansuea(28)

Hiç Biri / Sinop

Alt 15-01-2008 #3
gerçekten çok yararlı bir bilgi oldu benim için... işe yararsa ben de başkalarına anlatıcam çok teşekkürler roxelana
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
kulak akupunktur