..:: Kullanılmış ÖSS kitapları arıyorum ::..

İkinci El Ürün Almak İsteyenler - ..:: Kullanılmış ÖSS kitapları arıyorum ::.. ...

g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Merhabalar...

Öncelikle bu sene ÖSS ' ye girmiş ve istediği hedefi tam 12 ' den vurabilmiş yada ucundan kıyısından da olsa üniversiteli olmayı başarmış bütün arkadaşlarımı tebrik ediyor ve öğrencilik yıllarında başarılar diliyorum... :alkis:

Ben en son 2005 yılında girdiğim ÖSS ' ye Allah ' ın izniyle bu sene tekrar gireceğim...
Ben son girdiğimde tekli sınav sistemi vardı ve bu yüzden okulda son senemizi ders dinlemeye değilde test çözmeye adamıştık...
Yeni konulardan ve sistemden bi haberim ..:: Kullanılmış ÖSS kitapları arıyorum ::..
Çalışmak zorundayım; dershaneye gitmek gibi bir şansım da yok ne yazıkki ..:: Kullanılmış ÖSS kitapları arıyorum ::..
Bu yüzden sizlerden yardım istemeye karar verdim...

Elinde kullanılmış yada fazla kalmış; Sözel yada sayısal hiç fark etmez ;konu anlatımlı yada test ÖSS kitapları; yaprak testleri; dershane kitapları,dergileri,notları, defterleri olanlar yada rehberlik kitapçıkları olanlar yada her ne varsa benimle paylaşabilirler mi? :utann:

En azından hurdalık olacağına yada geri dönüşüme uğrayacağına ben yararlanayım sizin içinde daha keyifli olmaz mı? ..:: Kullanılmış ÖSS kitapları arıyorum ::..

Elbette bende alacağım ama Ne kadar çok çeşit kitap olursa benim için okadar iyi olacaktır...

Belki de önümüzdeki sene yazın sizinde katkılarınızla bende Öss de başarılı olacağım ..:: Kullanılmış ÖSS kitapları arıyorum ::..

Lütfen kitaplarımızı atmayalım; paylaşalım... :wink:

Bana yardım etmek isteyenler "ÖZELDEN İRTİBATA GEÇEREK" vereceğim adrese "karşı ödemeli kargo" yapabilirler... ..:: Kullanılmış ÖSS kitapları arıyorum ::..
(Şehirler arası yada içi hiç farketmez benim için ..:: Kullanılmış ÖSS kitapları arıyorum ::.. )

Şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum... :flower:
Yardımcı olan yada olmayan herkese hayatta başarılar diliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bölüm ile ilgili mutlaka okunması gereken kurallar...
  1. Bölüm içerisinde yayınlanmakta olan hiç bir ilanın sorumluluğu grafikerler.net forumuna ait değildir. Alışveriş sonrası doğabilecek sorunlar alıcı ve satıcı arasında olan konulardır. Hiçbir şekilde grafikerler.net bu gibi konularda sorumluluk kabul etmemektedir.
  2. Mesajların içeriğinde telefon numarası, e-posta adresi, açık adres bilgisi verilmesi kesinlikle yasaktır. Satıcı durumunda ki üyelerin de bu kurala uymaları gerekmektedir.
  3. İlan sahiplerinin düzenli aralıklarla konularını takip etmeleri ve gerekli durumlarda açıklayıcı bilgi vermeleri, akılveriş tamamlandığında ise gerekli bilgiyi vererek başlığın gereksiz yere insanların ilgisini çekmesini önlemek zorundadır.
  4. Başlıklar içerisinde konuyla alakasız mesajlar yazılması kesinlikle yasaktır.
  5. Bölümde açılacak bütün başlıkların forum yöneticilerinin onayından geçeceği unutulmamalıdır.
  6. Forum yönetiminin lüzumlu görülen durumlardaki açılmış olan ilanlarda değişiklik yapma, kaldırma ya da kilitleme hakkı her zaman sahiptir. Yöneticilerin bu gibi durumlarda kullanıcıları bilgilendirme görevi yoktur.
  7. Bu bölüme mesaj yazan üyeler kuralları okumuş olarak kabul edilir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-08-2009 #3
İlanım günceldir...
Lise dönemi Okul kitapları da olur arkadaşlar...
Şimdiden Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
acem kızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acem kızı(28)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 28-08-2009 #4
keşke daha önceden haberim olsaydı..:: Kullanılmış ÖSS kitapları arıyorum ::..
hepsini doğuya yolladim..:: Kullanılmış ÖSS kitapları arıyorum ::..elimde olsa seve seve hepsi senin olsuun..:: Kullanılmış ÖSS kitapları arıyorum ::..
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-08-2009 #5
keşke daha önceden haberim olsaydı..:: Kullanılmış ÖSS kitapları arıyorum ::..
hepsini doğuya yolladim..:: Kullanılmış ÖSS kitapları arıyorum ::..elimde olsa seve seve hepsi senin olsuun..:: Kullanılmış ÖSS kitapları arıyorum ::..
Düşünmen yeter arkadaşım :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2009 #6
Bende de var alayım adresi..........
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-08-2009 #7
Bende de var alayım adresi..........
Özelden adresi gönderdim :wink:
Çok çok çoook teşekkür ediyorum:wink:
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-09-2009 #8
İlanım günceldir.
Teşekkürler arkadaşlar...
Her türlü okul kitabı da kabulümdür.
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-09-2009 #9
İlanım günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-09-2009 #10
İlanım günceldir.

137 kişi okumuş ve bildiğim kadarıyla ÖSS ye girip kazanan çok arkadaşımız oldu
Ama kimsenin paylaşmaya niyeti yok sanırım ..:: Kullanılmış ÖSS kitapları arıyorum ::..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları