Kulup Ajans tecrübeli grafikerler arıyoruz - Samsun

İş Veren İlanları - Kulup Ajans tecrübeli grafikerler arıyoruz - Samsun Sponsorlu Bağlantılar Kulup Ajans tecrübeli grafikerler arıyoruz Şehir: Samsun Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: photoshop--çok iyi illistrator--iyi indesigne--iyi Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil ...

Kulup Ajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kulup Ajans

Sanat Yn. / Samsun

Alt 02-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kulup Ajans tecrübeli grafikerler arıyoruz

Program/Seviye: photoshop--çok iyi
illistrator--iyi
indesigne--iyi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ağırlıklı olarak kurumsal firmalara yönelik hizmet verecek, tasarım yönü kuvvetli grafiker aranmaktadır. İlgilenen adayların cv lerini ve çalışmalarından örneklerini aşağıdaki e-maile göndermelerini rica ederiz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Kulup Ajans tecrübeli grafikerler arıyoruz - Samsun - Kulup Ajans tecrübeli grafikerler arıyoruz - Samsun ya da Kulup Ajans tecrübeli grafikerler arıyoruz - Samsun da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Kulup Ajans tecrübeli grafikerler arıyoruz - Samsun İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Princeofnano isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Princeofnano

Grafiker / Samsun

Alt 31-05-2016 #3
Merabalar Photoshop uzmaniyim samsunda yasiyorum istediginiz Her tur calismayiyapabilirim iletisim adresim: Facebookta ( )Facebook kullanici adim : destan özdemir hayirli gunler efendim
Bu mesajdan alıntı yap