Kulüp logosu

Logo Tasarımları - Kulüp logosu Sponsorlu Bağlantılar Matematik oyunları ve proje ağırlıklı bir kulüp adından da anlaşılacağı üzere. Oyun kısmını rubik's küpü ile, proje kısmını kağıt, kalem, iletki ve gönye ile anlatmaya çalıştım. Beğeni ve ...

Kulüp logosu
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Kulüp logosu

Alt 06-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Matematik oyunları ve proje ağırlıklı bir kulüp adından da anlaşılacağı üzere. Oyun kısmını rubik's küpü ile, proje kısmını kağıt, kalem, iletki ve gönye ile anlatmaya çalıştım. Beğeni ve yorumlarınıza...

Kulüp logosu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

angelirde isimli Üye şimdilik offline konumundadır

angelirde

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hesap makinesi , gönye , kalem , kağıt vs bunları direk koyup bunları anlattım demek yerine bence daha sade ve soyut bir şekilde ifade yoluna gidilmeli. Renk uyumuda iyi değil.
Bu mesajdan alıntı yap
volkanusak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

volkanusak

Grafiker / Giresun

Alt 06-10-2009 #3
bu tarz logololar artık ilgi çekmiyor. gerçekten ziyade soyut sırlar verilmeli bence...
Bu mesajdan alıntı yap
chivalrous isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chivalrous

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2009 #4
renk uyumu ortadaki hesap makinesi falan kötü çok bence kendini biraz daha geliştirebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
greenblue isimli Üye şimdilik offline konumundadır

greenblue

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 10-10-2009 #5
bence de bütün anlatılmak istenen 1 veya 2 nesneye sığdırılmalı, çok kalabalık bi logo olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 10-10-2009 #6
dırek kubu kullan bence sadece vectorel olarka onu cızebılırsen farklı bı tarzda cok daha guzel olur kolay gelsın
Bu mesajdan alıntı yap