Kumaş Çanta - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Kumaş Çanta - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Kumaş Çanta Şehir: Türkiye Geneli İşin teslim alınacağı şehir: İzmir Maliyet: Tasarım: Hariç İşin teslim edilme süresi: tasarımların tesliminden en geç 5gün sonra İşle ilgili açıklama: Linkteki örnek ...

Smyrnamed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smyrnamed(27)

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kumaş Çanta

İşin teslim alınacağı şehir: İzmir

Maliyet:

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: tasarımların tesliminden en geç 5gün sonra

İşle ilgili açıklama:

Linkteki örnek gibi kumaş üzerine (1 desenden) max 5 adet olacak şekilde renkli baskı istiyorum. Lütfen teklif maillerinizde çantaların tarafınızdan karşılanıp karşılanmayacağını belirtiniz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Kumaş Çanta - Türkiye GeneliKumaş Çanta - Türkiye GeneliKumaş Çanta - Türkiye GeneliKumaş Çanta - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

matisgrup isimli Üye şimdilik offline konumundadır

matisgrup

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-05-2015 #3
Arkadaşım bende firmam için bez çanta yaptırdım. bez çanta dünyası diye bi site buldum googlede reklamda veriyor kaliteli bir site diye girdim yardımcı oldular bi oraya bak istersen bezcantadunyasi.com du herhalde .