kumaşa dijital baskı makinası

Dijital makineler - kumaşa dijital baskı makinası ...

sssbul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sssbul(41)

Baskıcı / Ankara

Alt 10-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kumaş üzerine dijital baskı yapan bir makina almak istiyorum.
siteye yeni üye oldum yorumlarınız okudum ve beni doğru yönlendirebileceğinize karar verdim.
bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
cengavermert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengavermert

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 15-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
selam makineyi bayrak yapmak için mi düşünüyorsunuz?
Bu mesajdan alıntı yap

sssbul(41)

Baskıcı / Ankara

Alt 15-03-2008 #3
ben bayrak imalatçısıyım zaten ama teknolojieye ayak uydurmak ve gelen taleplere dahaiyi cevap vermek için böyle bir makinaya ihtiyacımız var
Bu mesajdan alıntı yap
ARGEci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ARGEci

Baskıcı / İstanbul

Alt 17-03-2008 #4
Bu konuda Roland'ın Türkiye distribütörü Alfanorm'un Bayrakbasar adında bir çözümü var diye biliyorum. Onlara danışabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-03-2008 #5
bende bayrakciyım digital makine düşünüyorsan bekle yeni bişey çıkıyor....
piyasada roland d-gen 250 cm mimaki texjet 160 cm (yeni mimaki jv5 modifiyeli 320cm )ve mutoh vipertex 250cm var textile hitaben yapılmış makineler ama çok para arkadaşım bunu bide geri ödemesi var takribi 60bin euro civarı makineler iyi hesab kitap gerek açıkcası pekte bence hızlı degiller yakında saatte 60 ila 100 m basacak yeni bişey geliyor sabret derim... bu arada hangi bayrakçı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

sssbul(41)

Baskıcı / Ankara

Alt 19-03-2008 #6
ben ankaradayım firma adım ekin bayrak
d-gen ve mutohtan haberim var hatta mutah viper serisi bizim işimiz için iyi sayılabilecek derecede.ama dediğin gibi fiyatları çok pahalı.
rolanda gelince otumamış bi makinaya 59.000 eyro istiyolar bence çok kumaşa dijital baskı makinası))
sen hangi bayrakçı??
Bu mesajdan alıntı yap
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-03-2008 #7
türkiyenin ilk bayrakçısı bayrakçı ltd. çalışıyorum dedigim gibi makineler çok para ama mecburi olarak digitallere geçmekte gerekiyor artık yoksa rekabette ve hızda bayaa gerilerde kalıyorsun.... birde işin öbür tarafı kullandıkları boyalar litre fiyatları 120-150 euro civarı ve yaklaşık 2 yılda bi makine parasıda boyalara vereceginide hesap etmen gerek bunlarıda üste üste koyup yaptıgın işlerden bu paraları gece gündüz demeden çıkarman gerek iş potansiyeline göre hareket et derim tavsiyem ... birde eurotech yeni 320 lik makine üretti yerli firma daha numunelerini bekliyoruz umarım başarırlar saate 60-100 m2 720x720 dpi filan baskı yapabiliyormuş digerleri şuanda sadece d-gen ve mutoh 17m2 lerde ve ve dpi olarak da daha düşük 360x720 dpi gibi bizde ise digital makinemiz mimaki ve kendimiz modifiye ettik 2yıldır baskı yapıyoruz sonuçları çok güzel umarım aradıgınız makineyi bulursunuz kolay gelsin iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
SKYTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 26-03-2008 #8
Profesyonel ve sorunsuz makina istiyorsanız Stork ü incelemenizi tavsiye ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
digitalci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

digitalci

Ressam / Bursa

Alt 28-03-2008 #9
bence alman gereken makina gandhi novanation 3200 spectra nova 256 var 12 adet ve tekstilde kullanılıyor rolto rol makinadır tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap
denea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denea

Baskıcı / İstanbul

Alt 21-05-2008 #10
Roland ın ürettiği FP740 sublime makineyi incelemenizi tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Tags
bask, baski, dijital, kumaa, kumasa, makinas, makinasi, makinesi, yapma makinası