Kuran-ı Kerim Amerikan Cilt ip dikişli veya normal fiyat talebi - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Kuran-ı Kerim Amerikan Cilt ip dikişli veya normal fiyat talebi - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Kuran-ı Kerim Amerikan Cilt ip dikişli veya normal fiyat talebi Şehir: İstanbul İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul Maliyet: 13,5 cm x 19 cm Ebatlarında 20.000 adet Kuran-ı Kerim ...

lanuerme isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lanuerme

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kuran-ı Kerim Amerikan Cilt ip dikişli veya normal fiyat talebi

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet: 13,5 cm x 19 cm Ebatlarında 20.000 adet Kuran-ı Kerim ciltleme işlemi için fiyat teklifi rica ediyorum.Kapaklarda altın varak baskıda bulunmaktadır.Tasarımlar yapılmış ve gerekli formatta teslim edilecektir.

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: normal

İşle ilgili açıklama: Konuya çok hakim olmadığımdan normal Kuranlardaki gibi deri ciltlerden değilde sert kapaklı romanlarda olduğu gibi selefonlu sert kapak olacak şekilde düşünüyoruz(daha ucuz olacağını düşünerek)
623 sayfa 80 gr.1.hamur kağıttan ürettirdiğimiz içleri ciltletmek istiyoruz.

Üstesinden gelebilecek olanlar komple işede fiyat teklifi verebilirler.Kuran-ı Kerimler 7 renktedir 4 renk makinada bastırılmaktadır.

mutad 4 ayda 1 bu işlem yaptırılmaktadır son 12 ayda 100 000 adet 20.000 lik parçalar halinde karton kapaklı üretim yaptık artık ciltli yapmak istiyoruz.

ilgilenenlerin aşağıdaki e-posta adresine fiyat teklifini geçmelerini rica ediyorum.

gelen teklifler değerlendirilip dönülecektir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Kuran-ı Kerim Amerikan Cilt ip dikişli veya normal fiyat talebi - İstanbulKuran-ı Kerim Amerikan Cilt ip dikişli veya normal fiyat talebi - İstanbulKuran-ı Kerim Amerikan Cilt ip dikişli veya normal fiyat talebi - İstanbulKuran-ı Kerim Amerikan Cilt ip dikişli veya normal fiyat talebi - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 14-03-2013 #3
Merhaba,...
bence...
Konu sahibi ..... ilgilenenlerin aşağıdaki e-posta adresine fiyat teklifini geçmelerini rica ediyorum, gelen teklifler değerlendirilip dönülecektir. diye bildirilmiş.

Sizce bir anlamı olabilir mi ?

.
skarakose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skarakose(44)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-03-2013 #4
diyanet mühürleri varmı ?
Bildiğim kadarıyla bu işlerin onaylı olması gerekiyor (Faturaları Maliye anlaşmalı matbaalarda basılması gibi yada noterlerden onaylatılması gibi)

Baskı Fiyat Teklifi ilanları hakkında genel hatırlatma:

* Genel forum kuralları, İlan bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
* Lütfen ilanda istenilen özelliklere sahipseniz verilen mail adresleri veya telefonları ile irtibat kurunuz.
* İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.

Bu bölüme mesaj yazan üyeler kuralları okumuş olarak kabul edilir.
lanuerme isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lanuerme

Grafiker / İstanbul

Alt 14-03-2013 #5
Kuran ı kerimlerimiz bastırılıyor zaten tabbiki kültür bakanlığı bandrolü vs olarak işlemler zaten hali hazırda yapılıyor sadece bugüne kadar karton kapaklı üretiliyordu,artık ciltli yapmayı düşünüyoruz bunun içinde önceliğimiz sadece cilt için fiyat araştırmasında oluyor haliyle...