Kurban bayramı mailing tasarımları

Afiş Tasarımı - Kurban bayramı mailing tasarımları ...

dvrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dvrN

Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

şirketimiz için yaptığım bayram mailing tasarımları.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

OguzOzaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OguzOzaslan(22)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 03-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Birinci çalışman da " SEVDİKLERİNİZLE... " yazan bölümün üstünde saydamlığı düşük pembe bir katman yapma gerekiğini nerden duyduğunu çok merak ediyorum... Ayrıca " kurban..." yazısındaki motilerin uç kısımlarına yapmış olduğun katmanları yine gereksiz buldum.Ayrıca çok kalite düşürücü bunlar olamsaydı çalışman çok daha güzel olabilir di ?...

İkinci çalışman da ise o koyunların rengini lila yapmanın sebebini de anlıyamadım.Belki satılmış olan kurbanları belirtmek için sürülen sıbreyi temsil etmek için yapmış olabilirsin ama çok fazla olmuş.

Kısaca gereksiz şeyleri kaldırırsan güzel çalışmalar olabilir...İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

dvrN

Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2011 #3
Birinci çalışman da " SEVDİKLERİNİZLE... " yazan bölümün üstünde saydamlığı düşük pembe bir katman yapma gerekiğini nerden duyduğunu çok merak ediyorum... Ayrıca " kurban..." yazısındaki motilerin uç kısımlarına yapmış olduğun katmanları yine gereksiz buldum.Ayrıca çok kalite düşürücü bunlar olamsaydı çalışman çok daha güzel olabilir di ?...

İkinci çalışman da ise o koyunların rengini lila yapmanın sebebini de anlıyamadım.Belki satılmış olan kurbanları belirtmek için sürülen sıbreyi temsil etmek için yapmış olabilirsin ama çok fazla olmuş.

Kısaca gereksiz şeyleri kaldırırsan güzel çalışmalar olabilir...İyi çalışmalar...
teşekkürler yorum için ama bunlar kabul edildi kullanıldı. ayrıca en çok lila beğenildi. saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
byzed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byzed

Hiç Biri / İzmir

Alt 03-11-2011 #4
Yorum yapayım mı yapmayım mı karar veremedim Kurban bayramı mailing tasarımları
Bu mesajdan alıntı yap

dvrN

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2011 #5
sizin bileceğiniz iş.