Kurban Bayramı Tebrik Çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kurban Bayramı Tebrik Çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Eyüp Belediyesi için hazırladığım Kurban Bayramı Tebrik çalışmam protokol için hazırlanmıştır......

grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Eyüp Belediyesi için hazırladığım Kurban Bayramı Tebrik çalışmam protokol için hazırlanmıştır...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 01-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
canım çalışman sade ve güzel ama daha öncede dediğim gibi resmin sağ alt köşesi sorun yaratabilir diye düşünüyorum...kalın şeffaf bi bant geçse ve logoda ortalı bi şekilde olsa...kamufle etmiş olursun...ama onlar kabul ettiyse diyecek bi söz yok...gayet güzel...belediyelerde sadelik pek yoktur ama sen gayet modern düşünen bi belediyeyle çalışıyosun...şanslısın bu konuda...eline sağlık canım...iyi çalışmalar kolay gelsin...Kurban Bayramı Tebrik Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-11-2008 #3
canım çalışman sade ve güzel ama daha öncede dediğim gibi resmin sağ alt köşesi sorun yaratabilir diye düşünüyorum...kalın şeffaf bi bant geçse ve logoda ortalı bi şekilde olsa...kamufle etmiş olursun...ama onlar kabul ettiyse diyecek bi söz yok...gayet güzel...belediyelerde sadelik pek yoktur ama sen gayet modern düşünen bi belediyeyle çalışıyosun...şanslısın bu konuda...eline sağlık canım...iyi çalışmalar kolay gelsin...Kurban Bayramı Tebrik Çalışmam

teşekkürlşer canım Kurban Bayramı Tebrik Çalışmam onlar böyle istedi buna bende hazırladım Kurban Bayramı Tebrik Çalışmam iş basıldı... dediğin gibi şanslıyım ama o konuda diğer belediyeleride modernliğe itiyorum ama yavaş yavaş Kurban Bayramı Tebrik Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
calista07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

calista07

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 01-11-2008 #4
merhaba çalışmanız çok şık olmuş tebrik ederim ,sizden logonun çevresindeki brush ve varsa değişik versiyonlarını nasıl bulacağımı öğrenebilirmiyim.
Bu mesajdan alıntı yap

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-11-2008 #5
grafi depo bölümümüzden ulaşabilirsiniz... Fakat o brush değil vektörel desen ve o şekilde hazır değildi bi kaç parçayı birleştirip o deseni oluşturdum logonun altına göre teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
calista07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

calista07

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 01-11-2008 #6
[grafi depo bölümümüzden ulaşabilirsiniz... Fakat o brush değil vektörel desen ve o şekilde hazır değildi bi kaç parçayı birleştirip o deseni oluşturdum logonun altına göre teşekkürler]teşekkür ederim ,ben yeni bir photoshop meraklısıyım 2 aydır kimseden yardım almadan öğrenmeye çalışıyorum bu nedenle bazı çizimlerin nasıl yapıldığını çözemiyorum bu site çok işime yaradı
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 01-11-2008 #7
emeğinize sağlık gercekten sade ve hoş
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-11-2008 #8
çok hoş ve sade bir tasarım olmuş emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-11-2008 #9
ben yeni bir photoshop meraklısıyım 2 aydır kimseden yardım almadan öğrenmeye çalışıyorum bu nedenle bazı çizimlerin nasıl yapıldığını çözemiyorum bu site çok işime yaradı
evet sitemiz güzeldir gerçekten bana ve her üyesine yaptıüı katkılar tartışılamaz...

emeğinize sağlık gercekten sade ve hoş
teşekkürler irem...

çok hoş ve sade bir tasarım olmuş emeğine sağlık
Kurban Bayramı Tebrik Çalışmam teşekkürler damla...
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-11-2008 #10
Resmin üzerindeki logo rahatsız edici geldi, gerçi davetiyelerde fotoğraflar hoş olmuyor zaten ama bu bir belediye davetiyesi nihayetinde; bir de bayramlaşma zamanı font yüzünden saat ve gün garip durmuş, Küçük olması önemsiz gibi göstermiş gibi geldi. Bunlar dışında fazla olumsuz anlamda eleştirilecek birşey yok. Ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bayrami, bayramı, calismam, çalışmam, kurban, tebrik