Küresel ısınma afiş çalışması

Deneme Çalışmalar - Küresel ısınma afiş çalışması ...

yucelx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yucelx

Öğrenci (Grafik) / Gaziantep

Alt 26-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

herkese merhaba arkadaşlar ben bir lise öğrencisiyim ve resimden bi dönem ödevim var afiş tasarım konusu küresel ısınma ben bişeyler düşündüm ama hdr yi tam bilemediğim için tam yapamadığım bi çalışmam var bunu sizlerle paylaşmak istedim bir dünya ve altına da bir çeşme var boşluğa su akıtıyo afişin sloganıda 'sularımız nere akıyor' olarak düşündüm altarfa kaba taslak bi yapılmışnı koydum bunu daha da geliştirebilecek abi lerim ve dostlarım varsa yardım ederlerse çok sevinirim yakında ödevi teslim edeceğim fikirlerinizi bekliyorum

eskizz:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
' Sularımız nere akıyor' nedir pardon!? 'Nereye' ne zamandan beri 'Nere' diye yazılıyor?
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 27-02-2009 #3
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)
Bu mesajdan alıntı yap
oomlet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oomlet

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2009 #4
birazdaha uğraşılabilir gibi
bence basit olmuş
başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 27-02-2009 #5
Hdr nin ne anlama geldiğini öğrenmenizi tavsiye ediyorum.. HDR tam açılımıyla High Dynamic Range demektir. Son zamanların gözde dijital manipülasyon şekli hdr de, işinizin içinde ne bir fotoğraf çekimi, nede bir hdr efekti var?

Ayrıca Emmst ve yasemin dikkat edilmesi gereken konuları yazmışlar.
Bu mesajdan alıntı yap
halley isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halley

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2009 #6
fikir iyi olabilir ama uygulama çok zayıf.

Nere akıyor! değil.
Nereye Akıyor?
Bu mesajdan alıntı yap
grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 27-02-2009 #7
slogan daki nere nereye olmalı..ve de slogan vurgulu ve biraz daha büyük olmalı,sonuçta afişte verilmek istenen düşüncede slogan çok etkilidir ve dikkat çekici olmalıdır.....çeşmeyi de biraz dünyaya yedirirsen kopukluğunu önlemiş olrsun..başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap
hasana11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasana11

Hiç Biri / İzmir

Alt 07-07-2011 #8
sularımız nere akıyor? evrene Evren neresi ? arka bahçemiz Peki sorun ne? Hiç!
Bu mesajdan alıntı yap