Küresel Isınma[İlk Afişim]

Deneme Çalışmalar - Küresel Isınma[İlk Afişim] ...

yavuz94 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yavuz94

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Alt 30-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi günler arkadaşlar.Ben 15 yaşında bir gencim.Burya üye oldum çünkü ileride bir art direktör olmak istiyorum.:smile:
Neyse bunları geçelim.Ben ilk defa bir afiş yaptım vede burada yayınlamak istiyorum-Ayrıca çok ta kötü bir çalışma oldu:sadsmile:-
Bu afişi paintte yaptım.Sadece an alttaki resimler bir başka programla yaptım,çünkü hangi programları kullanacağımı bilmiyorum.:sadsmile:

Yorumlarınızı bekliyorum.Hangi programları önerirsiniz falan filan gibi yorumlarda bekliyorum.
Not: Sıra yanlış.Kusura bakmayın marsı görmemişim.:sadsmile: :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

oBİwAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oBİwAN(46)

Grafiker / Yalova

Alt 30-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel kardeşim şu linki bir incele istersen

Grafik Tasarim Cantam
Bu mesajdan alıntı yap
frocktal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frocktal

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 30-01-2009 #3
Fotoğraf kesimlerini daha iyi yapmaya çabala. Gezegen isimleri o şekilde yazılmamalı, Photoshop kullan yeni şeyler keşfedeceksin. Ve alttaki kısımda dünyanın "ü" sü Türkçe karakterden dolayı patlak vermiş. Farkında değilsen bunlara dikkat etmelisin. Çok çalışıp, çok çabalamalısın. Uzun sürelerde olacak iş bunlar. Azmini ve arzunu yitirme yeter.
Bu mesajdan alıntı yap
ressamturan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ressamturan

Grafiker / Samsun

Alt 30-01-2009 #4
çok azimlisin paintte yapmışsan eger helal olsun sana ama yavaş yavaş vektorel ve piksel tabanlı programlara gir daha rahat olur senin için
Bu mesajdan alıntı yap
mizoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mizoo

Grafiker / İstanbul

Alt 30-01-2009 #5
dunya jupıter vs. deforme olmuş,yazıların puntoları bırbırınden cok bagımsız,yakında duran yeni dünya,uzakta duran venüsten daha büyük:S, yeni dünya yazısındaki ü türkçe karakter olduğundan farklı bir fontta çıkmış, diyeceklerim bu kadar,ama paintte yapmıssan ve ilk afişinse helal olsun dıyorum bu gibi işlerde photshop kullanmanı tercih ederimKüresel Isınma[İlk Afişim]

uzaktan duran venüsten daha küçük(yazım yanlışı düzeltiyorum)
Bu mesajdan alıntı yap
Everlost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Everlost(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-01-2009 #6
selam 15 yaşındaki genç arkadaşım Küresel Isınma[İlk Afişim] öncelikle mesleğe bu genç yaşta yönelmen çok büyük bi avantaj senin için...benim söylediklerim ne kadar umrunda olur bilmiyorum ama bence sen paintte afiş yapmakla falan zaman kaybetme bunun yerine çizimini geliştirmeye çalış.Çizimin iyise dahada iyi olsun..Bunun yanı sıra bol bol kitap okumanı,sinemaları tiyatroları takip etmeni tavsiye ederim.Yaşadığımız ülkede siyasete bulaşmamak en iyisi ama sen gündemide takip etmeye çalış.Tabi kendini bunlara kaptırıp asıl olayı unutma...Sürekli araştır başkalarının yaptığı işleri incele, daha iyi nasıl olabilirdi diye sor kendi kendine...Lise bittikden sonrada güzel bi üniversitenin grafik tasarım bölümüne yerleştinmi istediğin art direktörlüğe çok yakın olduğunu farkedeceksin...

Ama yok ben üniversite falan istemiyom direk işe gircem dersen..Photoshop,Illustrator,In design,Freehand,Corel al sana bir kaç program ismi.İnternette geçmişte milletin yaptığı işleri araştır ilk başta aynılarını yapmaya çalış..sora daha özgün şeyler yaptığını kendinde farkedeceksin (ama unutmaki bu meslekte okullu okulsuz muhabbeti çok döner) ilerde başının ağrımasını istemiyosan oku derim ben...
Bu mesajdan alıntı yap

yavuz94

Alt 30-01-2009 #7
Sevgili abilerim.
Yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim.Çok yardımcı oldunuz.Paintte yaptıysan helal olsun dediniz fakat sadece resimler paintten,yazıları başka bir programla yaptım.Bütün yorumlarınızı değerlendirdim.Bundan sonra photoshop kullanıcam,kitap okucam,okul okucam ve de daha düzenli yapıcam,vektörel ve piksel tabanlı programlarıda araştııyorum.Hepinize teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 30-01-2009 #8
Yavuz cum umarım dersleri takip edersin..Aramıza hoşgeldin..
Photoshop Dersleri
Bu mesajdan alıntı yap

yavuz94

Alt 30-01-2009 #9
Etmeye çalışacağım.Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-01-2009 #10
bunu tamamiyle mesleğe bir hakaret algılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links