Kurgu, montaj, animasyon ve altyapı müzik işleri arıyorum. - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Kurgu, montaj, animasyon ve altyapı müzik işleri arıyorum. - İstanbul ...

Kurgu, montaj, animasyon ve altyapı müzik işleri arıyorum. - İstanbul
BurakAlmaci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BurakAlmaci

Grafiker / İstanbul

Alt 05-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kurgu, montaj, animasyon ve altyapı müzik işleri arıyorum.

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe After Effects (Animasyon,Color Correction - İleri Seviye)
Adobe Premier Pro (Kurgu,Montaj,Ses - İleri Seviye)
Adobe Photoshop (Grafik Tasarım (Afiş,Broşür vs - İleri Seviye)
FL Stüdio Producer (Film,Oyun vs Soundtrack - Orta Seviye)

İş deneyimi ve içeriği: 2 Yıl gibi bir süreç reklam ajans'ında çalıştım genel olarak 2D grafik animasyon, kurgu, montaj, altyapı sesleri ile görevliydim.
Yüksek kaliteli markalara reklam film'i ve jingle çalışmalarım var.
Merak edenler için özelden yollayabilirim. Sonraki süreçde freelance olarak çalışmaya devam ettim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:
(Daymod) (Havan Giyim) | (Carpe-Diem Konutları)

İşle ilgili açıklama: Kurgu, montaj, 2D grafik animasyon, grafik tasarım, 3D animasyon (3D yazı, nesne model konusunda işlerimi görecek kadar bilgim vardır.) bölümlerde tam zamanlı veya freelance olarak çalışabilirim.Güçlü referanslarım ve çalışmalarım var.Merak edenlere özelden çalışmalarımı, iş yaptığım markaları gönderebilirim. İlgilen arkadaşlar e-mail veya telefon aracılığı ile bana ulaşabilirler söylediğim konularda kullanılan programlara ileri düzeyde hakimim. Şimdiden teşekkür eder saygılarımı sunarım.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Kurgu, montaj, animasyon ve altyapı müzik işleri arıyorum. - İstanbulKurgu, montaj, animasyon ve altyapı müzik işleri arıyorum. - İstanbulKurgu, montaj, animasyon ve altyapı müzik işleri arıyorum. - İstanbulKurgu, montaj, animasyon ve altyapı müzik işleri arıyorum. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

BurakAlmaci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BurakAlmaci

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2013 #3
Günceldir.