kurlumu yapamıyorum yardımcı olabılecek varmı bana :(

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - kurlumu yapamıyorum yardımcı olabılecek varmı bana :( Sponsorlu Bağlantılar coreldraw X5 kurulumu sırasında bir uyarı geliyor ve bilgisayarınızda baska bır surumu yuklu olabılır şeklınde yazı cıkıyor ve kurulumu bıtırıyor, ancak denetım masasında ve pc nın heryerıne bakıyorum ...

tutkunn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tutkunn

Grafiker / İzmir

ünlem

Alt 05-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

coreldraw X5 kurulumu sırasında bir uyarı geliyor ve bilgisayarınızda baska bır surumu yuklu olabılır şeklınde yazı cıkıyor ve kurulumu bıtırıyor, ancak denetım masasında ve pc nın heryerıne bakıyorum hıc bıyerde yok zaten ılk defa kuruyorum corel ı, pc de sadece adobe programlarım var neden bu sekılde bı uyarı verdı sızce ? ne yapmam gerekıyor acaba yardımcı olabnılırmısınız bana .
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
coreldraw X5 kurulumu sırasında bir uyarı geliyor ve bilgisayarınızda baska bır surumu yuklu olabılır şeklınde yazı cıkıyor ve kurulumu bıtırıyor, ancak denetım masasında ve pc nın heryerıne bakıyorum hıc bıyerde yok zaten ılk defa kuruyorum corel ı, pc de sadece adobe programlarım var neden bu sekılde bı uyarı verdı sızce ? ne yapmam gerekıyor acaba yardımcı olabnılırmısınız bana .
ilk defa kurduğunuzu ve baktığınızı ifade etmişsiniz,
ama ben yinede Corel Draw 'da inatçı sürümlerin sistemden kaldırılması! bu eklentiyi çalıştırıp bir bakmanızı öneriyorum, acaba bir yerlerde herhangi bir şekilde sizden önce veya bilmeyerek yüklendiğini yada ilgili programa ait bir *dll. veya *ini. dosyası da buna sebep olabileceğini düşünüyorum,
cevabınızı merakla bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
tutkunn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tutkunn

Grafiker / İzmir

Alt 05-03-2012 #3
ama bılgısayarımda eps formatında bır cok dosya var corel de yapılmıs kaydedılmıs cızımlerde var sanrım bunu belırttınız dımı ,dedıqınız ınatcı surum dosyasını denıyorum hemen.
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 06-03-2012 #4
Hazırladığınız Corel dosyalarına ve .eps dosyalarınıza bir zarar gelmez merak etmeyin ...(Kaldırma esnasında altta küçük bir yazı ve yanında kutucuk olan bir seçenekte "kullanıcı dosyaları da kaldırılsın" seçeneğinin işaretli olmadığından emin olun)
Bu mesajdan alıntı yap