Kurs Çalışması : Benzin İstasyonu (Kutu Mendil Tasarımı)

Deneme Çalışmalar - Kurs Çalışması : Benzin İstasyonu (Kutu Mendil Tasarımı) ...

dual_head_eagle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dual_head_eagle

Hiç Biri / Konya

Alt 01-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kursta tasarladığımız kutu mendil çalışmam hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Bu benim ilk ambalaj çalışmam, hatalarım eksiklerim olabilir.

Not: Çalışma Corel Draw ile hazırlanmıştır.

Kurs Çalışması : Benzin İstasyonu  (Kutu Mendil Tasarımı)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gfb_cnn_1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 01-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
emegine sağlık Kurs Çalışması : Benzin İstasyonu  (Kutu Mendil Tasarımı) petrol ofisi yazan resimlerin renkleri soluk onları photoshopda image-adjuments- brightness/contrast- use leqacy den ayarlayabilirsiniz veyaz selective colordan. ayrıca buradan yırtınız çok hoş olmamış açınız olabilir.ve oraya espiri katabilirdin ok işareti filan kıvrımlı Kurs Çalışması : Benzin İstasyonu  (Kutu Mendil Tasarımı) logo ile koyuncu yazısı arasındaki ilişkiyi anlamadım. kırmızı renk biraz soluk olmuş tam kırmızı olursa çok daha iyi olur. corelde renk sorunu olabiliyor bazen. başarılar emeginize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
dual_head_eagle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dual_head_eagle

Hiç Biri / Konya

Alt 01-06-2009 #3
emegine sağlık Kurs Çalışması : Benzin İstasyonu  (Kutu Mendil Tasarımı) petrol ofisi yazan resimlerin renkleri soluk onları photoshopda image-adjuments- brightness/contrast- use leqacy den ayarlayabilirsiniz veyaz selective colordan. ayrıca buradan yırtınız çok hoş olmamış açınız olabilir.ve oraya espiri katabilirdin ok işareti filan kıvrımlı Kurs Çalışması : Benzin İstasyonu  (Kutu Mendil Tasarımı) logo ile koyuncu yazısı arasındaki ilişkiyi anlamadım. kırmızı renk biraz soluk olmuş tam kırmızı olursa çok daha iyi olur. corelde renk sorunu olabiliyor bazen. başarılar emeginize sağlık.
Evet "BURADAN AÇINIZ" yazsaydım daha iyi olurdu, dalgınlıkla öyle yazmışım haklısınız Kurs Çalışması : Benzin İstasyonu  (Kutu Mendil Tasarımı)

Şirket hayali değil gerçektir, yani logo benim tasarımım değildir o yüzden o konuda değişikliğe gidemiyorum.

Neyse sonuçta bir kurs çalışmasıydı ve ilk haliyle (hatalarıyla kalsın) bir sonraki çalışmalarımda hatalarımı düzeltirim.

Kutunun 3 boyutlu halinide koyuyorum. Değerli yorumunuz için teşekkürler.

Kurs Çalışması : Benzin İstasyonu  (Kutu Mendil Tasarımı)
Bu mesajdan alıntı yap
Mc.AnatoliA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mc.AnatoliA(27)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 01-06-2009 #4
mendil kutusu

Aynı firma =) farklı konular
Bu mesajdan alıntı yap