Kurs Hakları Devri - İstanbul

İkinci El Pazarı - Kurs Hakları Devri - İstanbul ...

Yhard isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yhard

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kurs Hakları Devri

Marka / Model: Kurs

Fiyat:

Teslimat: Elden

Ürün ile ilgili açıklama: Şehir değişikliği yapacağım için kurs haklarımı devretmek istiyorum.
Toplam 3 kurs devredeceğim arkadaş 2 yıl içerisinde sırayla kurslara gidebilir toplam 4500 TL idi ben 900 TL sini ödedim kalan tutarı taksitle isterse peşin ödeyerek sıfırdan veya bilmediği kısımlara gidebilir microsoftun yetkili kursudur

İlgilenen arkadaşlar cepten ulaşın bana.

E-posta:

Telefon: 0555 750 86 00
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Kurs Hakları Devri - İstanbulKurs Hakları Devri - İstanbulKurs Hakları Devri - İstanbulKurs Hakları Devri - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Yhard

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2015 #3
toplam 3 kurs devredeceğim arkadaş 2 yıl içerisinde sırayla kurslara gidebilir toplam 4500 TL idi ben 900 TL sini ödedim kalan tutarı taksitle isterse peşin ödeyerek sıfırdan veya bilmediği kısımlara gidebilir microsoftun yetkili kursudur
Bu mesajdan alıntı yap

Yhard

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2015 #4
Güncel ilan...
Bu mesajdan alıntı yap