Kurs İçin Öneri İsteyeceğim!

Kantin - Kurs İçin Öneri İsteyeceğim! Sponsorlu Bağlantılar Öncelikle iyi günler arklar ben grafikerlik kursuna kendımı geliştirmek amacıyla gitmek istiyorum daha yaşım 16 okuyorum bölümümde bilişim kendimi geliştirmem gerekmekte kurs hakkında 1-2 sorum olacak.Kursunu bitirmiş veya ...

ILAWI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ILAWI

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 01-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle iyi günler arklar ben grafikerlik kursuna kendımı geliştirmek amacıyla gitmek istiyorum daha yaşım 16 okuyorum bölümümde bilişim kendimi geliştirmem gerekmekte kurs hakkında 1-2 sorum olacak.Kursunu bitirmiş veya devam eden ark lardan öneri istiyecegim.Sizin gittiğiniz bildiginiz iyi kaliteli bir yer varsa en öenmlisi kalitesi tabiki bunları yazarsanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ILAWI

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yokmu bi cevap verecek?
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2009 #3
En büyük kurs öncelikle kendini yetiştirmendir,Kurs önerim ise Bilge adam Grafik&Web tasarım 400 saat.
Kursun kendini geliştirmendeki en büyük payı sadece seni ittirmesidir,sana tasarımcılık ruhunu işlemeyecektir bunu sen başarıcaksın çabalıyacaksın arastıracaksın.
Bende eğitimimi Bilge Adamda almaktayım ve kendimde kendimi yetiştirmek ıcın ugrastıgımdan bana faydası bır nebze oldu, ama ne kurs tek basına bana faydalı olurdu nede benım tasarımcılık ruhumun gelısmesı tek basına faydalı olurdu ıkısı bır olması lazım programa hakim olmalısın ve kendini heryonden yetiştirmelisin herşeyi merak edip arastırmalısın sıkılmamalısın sıkıldıgın andan itibaren iplik söküğü gibi gelir ve sıkılırsın o yüzden başlangıçlarda fazla ağırdan gitmezsin ve yetişmen kademe kademe olur.
Bu kadar bilgi yeterli sormak istediğiniz herangi birşey olur ise eğitim hakkında size yeterli bilgiyi ulaştırırım...
Görüşmek üzere... Saygılarımla

Gaziantepte şubesi yok Bilge adamın amaKurs İçin Öneri İsteyeceğim! İstanbul & Ankarada subeleri mevcuttur...
Bu mesajdan alıntı yap

ILAWI

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2009 #4
gaziantepte oturmuyom zaten Kurs İçin Öneri İsteyeceğim!
Bu mesajdan alıntı yap
sev-ya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sev-ya

Grafiker / İstanbul

grafik tasarım kursu

Alt 03-06-2009 #5
Merhabalar...

( Mikrosis Eğitim - Bakırköy / Kadıköy) diyorum ben.
Öncelikle kurs sana yalnızca program kullanmayı öğretir kursun yanı sıra pratiğide öğrenirsen daha etkili olacaktır.

Bunun için kursa giderken matbaa veya ajanstada staj yapma olanağın olursa daha iyi olur. Öğrendiklerini uygulama ve aklına takılanları sorma şansın olur.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

ILAWI

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 03-06-2009 #6
tşk ler önerilerin için bende orayı dusunuyodum ama fiyat ile ilgili bir bilgim yok senın varsa pm yoluyla bildirebilirmisin?
Bu mesajdan alıntı yap