Kurt Açık Hava Reklamcılığı Cam Çalışması

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - Kurt Açık Hava Reklamcılığı Cam Çalışması Sponsorlu Bağlantılar yorumlarınız benim için degerlidir simdiden tşk ederim:smile:...

design_byy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

design_byy

Grafiker / Konya

Alt 30-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kurt Açık Hava Reklamcılığı Cam Çalışması yorumlarınız benim için degerlidir simdiden tşk ederim:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 01-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yaptığınız çalışma reklamcı değilde daha çok çiçekçi gibi duruyor çok fazla desen ve çiçek mevcut.Kurt açık hava reklamcılık yazmasa biri sorsa sence bu çalışma hangi sektör için yapılmış dese direk çiçekçi derim.Üst kısımda herşeyden bağımsız bir dijitalde son nokta yazısı.Alt kısımda ufak bir yuvarlak içinde firma ismi.Kusura bakma arkadaşım olmamış.
Bu mesajdan alıntı yap
Grafik Canavarı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafik Canavarı(36)

Matbaacı / Gaziantep

Alt 02-06-2009 #3
clipart ağır olmuş hani biraz daha dijital baskıyı andıran bi makine resmi felan koysaydın
sonuçta cama uygulayacaksın sadece sen biz değil halk bunu görüp algılayacak

grafikte özne çok önemli

bu çalışmam yapım aşamasındadır

Bu mesajdan alıntı yap

design_byy

Grafiker / Konya

Alt 02-06-2009 #4
saygı duyarım dikkate alıcam arkadaslar
Bu mesajdan alıntı yap
Tabelacilar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tabelacilar

Webmaster / Sakarya

Alt 02-06-2009 #5
Çalışmanız arkadaşların belirtiği üzere çiçek ve desen ağırlıklı olmuş oysaki sunmuş olduğunuz hizmet detaylarını ve yapmış olduğunuz birkaç dijital baskı giydirmesi tarzı örneklerle sunumlar hazırlamış olsaydınız hem istenilen alanı verimli kulanmış hemde çekici ve anlaşılır olurdu

Çalışmalarınızda başarılar dilerim
Bu mesajdan alıntı yap

design_byy

Grafiker / Konya

Alt 03-06-2009 #6
ben bunu sadece öylesine yaptıgım bi calısma normalde yeni yaptıgım calısma daha bitmedi bitince sizerin begenisine sunacagım yinede tşk arkadaslar
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-06-2009 #7
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap