Kuru Gıda Ambalaj, Paket ve Tabak Tasarım için Grafiker Aranıyor. - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Kuru Gıda Ambalaj, Paket ve Tabak Tasarım için Grafiker Aranıyor. - Türkiye Geneli ...

Kuru Gıda Ambalaj, Paket ve Tabak Tasarım için Grafiker Aranıyor. - Türkiye Geneli
msari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msari

Hiç Biri / Ankara

Alt 25-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kuru Gıda Ambalaj, Paket ve Tabak Tasarım için Grafiker Aranıyor.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Kuruyemiş, kuru gıda alanında üretim yapan, yeniden yapılanan firmamız için çeşitli paket, ambalaj, kutu ve tabak tasarımlarına ihtiyacımız var. İlgili profesyonellerin konu ile ilgili referanslarla birlikte mailini bekliyoruz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Kuru Gıda Ambalaj, Paket ve Tabak Tasarım için Grafiker Aranıyor. - Türkiye GeneliKuru Gıda Ambalaj, Paket ve Tabak Tasarım için Grafiker Aranıyor. - Türkiye GeneliKuru Gıda Ambalaj, Paket ve Tabak Tasarım için Grafiker Aranıyor. - Türkiye GeneliKuru Gıda Ambalaj, Paket ve Tabak Tasarım için Grafiker Aranıyor. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Efe Tatar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Efe Tatar

Webmaster / İzmir

Alt 26-03-2013 #3
Mail gönderilmiştir.
Bu mesajdan alıntı yap
seamen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seamen

Grafiker / İzmir

Baskılı çalışmalar ve iş görüşmesi...

Alt 26-03-2013 #4
Merhaba; ekte size kullanılan bazı tasarımlarımı yolluyorum. Lütfen daha detaylı görüşme için****ve ****' den ulaşabilirsiniz...

İyi çalışmalar...

LÜTFEN SİZLERİN İŞVERENLERE ULAŞMASI İÇİN VERİLEN MAİL veya TELEFONLAR İLE İRTİBAT KURUNUZ.
Bu mesajdan alıntı yap