kurulum sorunu

Corel Draw - kurulum sorunu ...

kurulum sorunu
kingy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kingy

Grafiker / Isparta

Dosya22

kurulum sorunu

Alt 08-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bugün, işyerinde kullandığım corel x3 üst üste hata verince silip yeniden kurdum.Kurulumu tamamlıyor ama açılırken corel logosunun , aplikasyonların vs. yüklendiği ekran biraz bekledikten sonra pat diye kapanıyordu.Aynı bilgisayarda corel 12 de var ve normal çalışıyor ama dosyalarım x3 formatında olduğundan acil işlerimi de yetiştiremedim ve saatlerce bu sorunla uğraştım.Artık durumun aciliyetine binaen işimi görmek için portable corel x3 (ler) (sanırım 5 adet) üst üste indirip açtım ama aynı hatayı verip kapandı.Yarın sorunu nasıl çözerim diye düşünmeye başladım.
Bu sorunu nasıl çözebilirim veya en azından x3 formatındaki dosyalarımı nasıl 12 de açarım? Harici bir converter filan bilen var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 08-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardeş bi şunu dene:

bütün templeri temizle ve bilgisayarı yeniden başlat. hiçbir programı çalıştırmadan ve hiçbir klasörü açmadan görev yöneticisine gir ve açılışta çalışan bütün programları sonlandır. hatta LOCAL SERVICE ve NETWORK SERVICE dışında çalışan herşeyi kapat derim. ama svchost.exe lere dikkat et. biyerden sonra b.sayarı kapatyor kurulum sorunu
exploreri falanda sonlandır ve uygulamalar bölümünden yeni görev diyerek coreli göster. bi böyle dene corel açılırsa dosyalarını 12ye çevir. sonra 12de çalışmaya devam et.
açılırsa geçici olarak işin görülmüş olur daha sonra yine ilgileniriz.
Bu mesajdan alıntı yap
kingy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kingy

Grafiker / Isparta

Alt 08-07-2009 #3
Teşekkürler, yarın bunu deneyeyim inş. Makine zaten iki gün önce formattan geldi, müşterilerle de bizim pazarlama müdürüyle de kötü olmak üzereyim işler yarım yarım kaldı.. kurulum sorunu
Bu mesajdan alıntı yap