Kurum Afiş Çalişması

Afiş Tasarımı - Kurum Afiş Çalişması Sponsorlu Bağlantılar Kurum Afiş Çalişması umarım beğenirsiniz...

Kurum Afiş Çalişması
kariyermimari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kariyermimari

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Kurum Afiş Çalişması

Alt 12-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kurum Afiş Çalişması umarım beğenirsiniz
Kurum Afiş Çalişması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 13-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
beğenmedim öncelikle ampul görseli cok kücük biraz daha büyük olsaydı iyi olurdu, ikinci olarak fikir nasıl bulunur diye yazı yazmışsın ama insanla ya da insan beyniyle alakalı bir görsel yok sadece ampulu koyup bırakmışsın o da bu haliyle cok saçma olmuş eğer amacın insan beynindeki fikrin oluşmasını göstermektiyse insan nerde tabi hayvanların düşünemeyen varlıklar olduğunu gözönüne alırsak bir de zemin niye siyah onu anlamadım fikir buluşu siyahla mı göstermek gerekir hani toplum icinde parlak fikirli deyimi vardır o zaman siyah niye
Bu mesajdan alıntı yap

kariyermimari

Grafiker / İstanbul

Alt 13-09-2012 #3
Tabi her görüşe saygi göstermek lazim tabi kelimelere özen gösterdiğin takirde.. Şöyle Açıklayim sana Ampülün büyüklüğü yeterince büyük saten, daha büyük olması görsellik anlaminda hoş durmayacığına eminim denedim çünkü. Senin saçma dedidiğin şeyler le bana saçma gelmeye başladi , arka planın siyah olmasi ni anlayamaman çok basit geldi bana. karamsarliğin içinde bir ışık bir aydınlanma anlaminda kullandim zor değildi anlaman ama ben yinede açiklamak istedim Kurum Afiş Çalişması Fikir nasil bulunur yazısını bence biraz iyi düşünüp öyle yazmani dilerdim "Neden yaratıcı ve parlak fikirler bizim değil de onların aklına geliyor? " diye kendine sorduğun olmuştur. . Neyse diğer arkadaşlarinda yorumlarini bekliyorum .
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 13-09-2012 #4
Hocam çalışmayı eleştirmeden önce bu bana "afiş" gibi değilde sankikitap kapağı çalışması gibi geldi. "fikir ...tasarım.." yazısını okuduktan sonra sanki kitabı okuyunca bu sorunun cevabını bulacakmışım gibi hissettim ki bu durumda kitap kapağı olsa çok iyi olurdu. Afiş olarak bu çalışmayı gördüğüm zaman ne anlamam gerekiyor? Grafik tasarım web sayfası reklamı mı o zaman web sayfa adresi eksik, grafik tasarım dükkanı mı? o zaman adres bilgileri eksik. Bu çalışmanın afiş olarak görülebilmesi için tekrar düzenlenmesi gerektiği kanaatindeyim. Kolay gelsin ...
Bu mesajdan alıntı yap

kariyermimari

Grafiker / İstanbul

Alt 13-09-2012 #5
ZxxxE Evet kitap kapaği havasida var amaç saten bakildiğinda bi sezgi uyandirmak. Grafik Tasarım Eğitimi verdiğimiz kurumumuz içinde bulunan bir afiş.
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 13-09-2012 #6
Kurum içinde denince olay bitiyor zaten o zaman gayet başarılı bir çalışma. Işıkları tabir eden çizgiler biraz daha ince ve ampula daha yakın olursa daha uygun olacağı kanısındayım ve ışık çizgilerine Photoshop'ta Outer Glow ekleyerek yanıyormuş havası da verilebilir...
Yazarken ampul mu? ampül mü? emin olamadım imla kılavuzundan baktım doğrusu ampul.
Yine de kitap kapağı daha gösterişli olur diyorum madem kapak hazır bi kitap da yazıverin artık Kurum Afiş Çalişması ... Kolay gelsin ...
Bu mesajdan alıntı yap

kariyermimari

Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2012 #7
Kurum içinde denince olay bitiyor zaten o zaman gayet başarılı bir çalışma. Işıkları tabir eden çizgiler biraz daha ince ve ampula daha yakın olursa daha uygun olacağı kanısındayım ve ışık çizgilerine Photoshop'ta Outer Glow ekleyerek yanıyormuş havası da verilebilir...
Yazarken ampul mu? ampül mü? emin olamadım imla kılavuzundan baktım doğrusu ampul.
Yine de kitap kapağı daha gösterişli olur diyorum madem kapak hazır bi kitap da yazıverin artık Kurum Afiş Çalişması ... Kolay gelsin ...

ampul mus evet bende düşündüm sen söyleyince Kurum Afiş Çalişması kitap yazmaya başalaya biliriz..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afiş hazirlama, grafik tasarım, kariyer mimarı, kariyermimarı, web tasarım