Kurumsal 2 Logo Çalışmam

Logo Tasarımları - Kurumsal 2 Logo Çalışmam ...

Kurumsal 2 Logo Çalışmam
harmedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harmedesign(37)

Eğitimci / Ankara

Kurumsal 2 Logo Çalışmam

Alt 13-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar, yeni üye oldum ve çoğu çalışmalrı inceledim. Bende kendi hazırladığım logolarımı beğeninize sunmak istedim. Görüşlerinizi belirtirseniz kendimi geliştirme açısından bana yön verecektir.

Kurumsal 2 Logo Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özzlemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 13-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence gayet başarılılar. 1. çalışmadaki gençhost yazısının bulunduğu kutucugun rengi daha farklı olursa daha mı iyi olur acaba? tebrikler başarının devamını dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
harmedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harmedesign(37)

Eğitimci / Ankara

Alt 13-10-2008 #3
bence gayet başarılılar. 1. çalışmadaki gençhost yazısının bulunduğu kutucugun rengi daha farklı olursa daha mı iyi olur acaba? tebrikler başarının devamını dilerim
Teşekkür ederim. Bu iki logo kullanılmakta. Değişiklik yapamam fakat daha iyi nasıl olabilirdi fikir almak istedim.
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-10-2008 #4
Bence iki logodada daha başarılı font'lar seçilebilirdi, bu hali ile malesef pekte hoş gözükmüyorlar göze, ilk logoda seçilen renkler çok cansız ve logonun yapısında iş ile herhangi bir bağıntı kuramadım.

İkinci logoya gelirsek görüntüde bir icon'un üzerine yazı yazılmış gibi duruyor açıkçası. Hatta "AST BİLİŞİM" yazısının uygulanışına bakıldığında sanki arkadaki dünya hazır kullanılmış gibi?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çalışmam, kurumsal, logo