Kurumsal bir firma için freelance video editör, ilüstratör, articulate - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Kurumsal bir firma için freelance video editör, ilüstratör, articulate - İstanbul ...

Kurumsal bir firma için freelance video editör, ilüstratör, articulate - İstanbul
umitdogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umitdogan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kurumsal bir firma için freelance video editör, ilüstratör, articulate

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: - Video Editör için:
* İyi derecede Adobe Premier, After Effects bilgisi

- İlüstratörler için:
* İki boyutlu karakter tasarımı ve çizimi, 2D animasyon

- Eğitim İçeriği Geliştiriciler için:
* İyi veya orta derecede Articulate Story Line, Captivate bilgisi
* Başlangıç veya orta düzeyde Adobe Premier bilgisi
* E-learning(LMS, Scorm vs.) kavramlarına aşinalık

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Kurumsal bir firma kendi kullanımı için geliştirdiği uzaktan eğitim(e-learning) projelerinde görevlendirilmek üzere freelance uzmanlar arıyor.

Projelerin süreleri 1 hafta ile 1 ay arasında değişecek olup uzmanların proje süresince firmanın ofisinde çalışıyor olmaları beklenmektedir. Sözleşmeler duruma göre süre veya iş bazlı yapılabilecektir.

Uzmandan paralel olarak birden fazla projede çalışması istenebilecektir. Projeler devamlı olacaktır (Bir proje bittiğinde yenisi başlayacağından uzman isterse yeni projelerde de yer alabilme şansına sahip olacaktır)

Freelance uzmanlar kurumun diğer elemanlarıyla entegre bi şekilde çalışacaklardır.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Kurumsal bir firma için freelance video editör, ilüstratör, articulate - İstanbulKurumsal bir firma için freelance video editör, ilüstratör, articulate - İstanbulKurumsal bir firma için freelance video editör, ilüstratör, articulate - İstanbulKurumsal bir firma için freelance video editör, ilüstratör, articulate - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..