Kurumsal bir şirket veya reklam ajanslarında iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Kurumsal bir şirket veya reklam ajanslarında iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar İş arayışım sona ermiştir. ErenYlmz isimli üyeden Alıntı Kurumsal bir şirket veya reklam ajanslarında iş arıyorum | Anadolu Yakası Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Adobe ...

Kurumsal bir şirket veya reklam ajanslarında iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbul
ErenYlmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ErenYlmz

Grafiker / İstanbul

Alt 09-10-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İş arayışım sona ermiştir.
Kurumsal bir şirket veya reklam ajanslarında iş arıyorum | Anadolu Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye:
  • Adobe Photoshop
  • Adobe Illustrator
  • Adobe Indesıgn
  • Office Programları

İş deneyimi ve içeriği:
Krombera Dijital;
Burger King, Digiturk, Dimes, Arbys, Metro, Simit Sarayı, Doğa Koleji ve bir kaç markanın sosyal medya içerik tasarımlarının yapılması ve Facebook Application uygulaması yapılması.

Konsept Tasarım;
Hotpoınt - Indesit beyaz eşya markasının bütün basılı işlerinin yapılması (broşür, flyer, dergi ilanı, fotoblok, katalog, dönkart, crowner, rollup, vitrin sticker, sticker vs.) ve bazı dijital işlerinin yapılması (landing, banner, mailing, popup)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: İstenildiği taktirde portfolyomu ve cv dökümanımı özel mesaj ile paylaşacağım.

İşle ilgili açıklama:
  • Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Bostancı, Altunizade bölgeleri arasında iş arayışım mevcut.
  • Kurumsal bir şirket veya reklam ajanslarında iş arıyorum.

E-posta:*********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Kurumsal bir şirket veya reklam ajanslarında iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbulKurumsal bir şirket veya reklam ajanslarında iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbulKurumsal bir şirket veya reklam ajanslarında iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbulKurumsal bir şirket veya reklam ajanslarında iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ErenYlmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ErenYlmz

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2015 #3
İş arayışım sona ermiştir.