kurumsal bir site için fikirlerinizi bekliyorum (ozturkler)

Web Tasarımı - kurumsal bir site için fikirlerinizi bekliyorum (ozturkler) Sponsorlu Bağlantılar merhabalar, grafiker değilim ve bu konuda eksikliğim var. eleştirinin ve desteğin ötesinde profesyonel anlamda iş yapabileceğim doğru birisi ile tanışmak ve karşılaşmak amacıyla bu postayı burada paylaşmak istedim. ...

mavera1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavera1

Webmaster / İstanbul

Dosya24

Alt 22-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar,
grafiker değilim ve bu konuda eksikliğim var. eleştirinin ve desteğin ötesinde profesyonel anlamda iş yapabileceğim doğru birisi ile tanışmak ve karşılaşmak amacıyla bu postayı burada paylaşmak istedim. yaptığım en son çalışmamı resim olarak ekliyorum, yapıcı eleştirilerinizin ötesinde neler katabileceğiniz konusunda fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
saygılar, sevgiler.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

atibin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atibin(47)

Webmaster / İstanbul

Alt 22-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Grafiker olmadığnız gibi webmaster da değilsiniz ama yüksek bir cesaret ile kendinize bu sıfatı yakıştırmışsınız.
Öncelikle bir an önce kimliğinizde yazdığınız webmaster sıfatını kaldırmanız dileğiyle.
Hatta sonra biraz araştırıp webmster kime denir, nedir, ne değildiri öğrenmeniz dileğiyle.

Menülerdeki en son Giriş linkinin işlevini açıklayabilirseniz kurumsal bir site için fikirlerinizi bekliyorum (ozturkler) daha sonra önce kırıcı, eğer bu kırıcı eleştrilerden kendinize birşeyler alamazsanız belki yapıcı + kırıcı eleştrilerde bulunabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap