kurumsal çalışma 3

Logo Tasarımları - kurumsal çalışma 3 ...

kurumsal çalışma 3
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

kurumsal çalışma 3

Alt 14-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kurumsal çalışma 3

logo tasarımı bana ayit değil. sadece kurumsal çalışma bana ayit.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aysgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysgl

Grafiker / Ankara

Alt 14-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yani diyecek kelime bulamıyorum sen bu işi buluyosun ellerin dert görmesin çalışmalarınla tekrardan gözümüz gönlümüz açıldı emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
melankolik-z isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melankolik-z

Grafiker / İstanbul

Alt 14-04-2008 #3
ellerine sağlık güzel olmuşlar kurumsal çalışma 3
Bu mesajdan alıntı yap

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 15-04-2008 #4
yani diyecek kelime bulamıyorum sen bu işi buluyosun ellerin dert görmesin çalışmalarınla tekrardan gözümüz gönlümüz açıldı emeğine sağlık
teşekkür ederem ayşegulum şımartırsın sen benikurumsal çalışma 3
Bu mesajdan alıntı yap
escape_lea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

escape_lea

Webmaster / Manisa

Alt 15-04-2008 #5
eline sağlık güzel çalışma olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
SuC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SuC

Matbaacı / Aksaray

Alt 15-04-2008 #6
Kurumsal Çalışma demek biraz abes değilmi bunlar için tasarımın ana kaynagı logodur kurumsal çalışma matba işleri ile oluyorsa 150 sayfalık kanun kitabı yok kurumsal çalışma 3 hadi bu görsel kurumsal çalışma hani bunun çikolata kutusu ?kurumsal çalışma 3
Bu mesajdan alıntı yap

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 15-04-2008 #7
Kurumsal Çalışma demek biraz abes değilmi bunlar için tasarımın ana kaynagı logodur kurumsal çalışma matba işleri ile oluyorsa 150 sayfalık kanun kitabı yok kurumsal çalışma 3 hadi bu görsel kurumsal çalışma hani bunun çikolata kutusu ?kurumsal çalışma 3
bunların hepsi kurumsal çalışmaya girer yani bunlar kurumsallaşmanın tamammı değil ama onun içinde yer alır. sen bu işleri tanımlarken kurumsal çalışmanın basılı görselleri diyemi tanımlıyorsun. sen hala ders kitaplarındasın ben piyasadayım ve piyasada bunlar böyle tanınır. kimse benim okuduğum yada senin okuduğun kitaptaki terimleri bilmez. ok
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 15-04-2008 #8
çok doğru bi konuya değinmişiniz, hakkatende öle
ama ellerine sağlık ii çalışmaların kurumsal çalışma 3
Bu mesajdan alıntı yap

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 16-04-2008 #9
arkadaşlar ben kurumsalın ne demek olduğunu çok iyi biliyorum merak etmeyin. 4 yıllık iletişim mezunuyum marka yönetimi dersi aldım. 4 yılım kurumsallıkla geçti ama piyasada bunlar böyle biliniyor onun için bende böyle söylüyorum. yoksa doğrusunu bizde biliyoruz. bir ikincisi suc arkadaşın dediğine göre4 bu görseller matbaa işi. bence sen bizim işimizi aşağılıyorsun. matbaanın işi tasarım değildir baskı yapmaktır. biz çevremizdeki kurumla alakası bile olmayan kurumsal materyal tasarımlarını sıkça görüyoruz bunlarda genelde matbaanın sıtandart kalıplarından çıkmış işler olur. her materyal kurumu yansıtmalıdır kuruma özgü olmalıdır kurumun rengini ve çizgisini taşımalıdır. onun için bu tip çalışmalar ciddi iştir. çünkü hedef kitleye giden materyaller kurumu hedef kitleye yansıtır. bu işin pazarlama iletişimi ayrı bir mevzu tabi ona hiç girmeyeyim zati bilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
KifayetsiZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KifayetsiZ

Hiç Biri / Çorum

Alt 16-04-2008 #10
Kurumsal çalışmaysa kartvizit, antetli kağıdı vs. üzerindeki görseller aynı, fakat dosya neden farklı onu anlayamadım ben, kolay gelsin. Hoş olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kurumsal