Kurumsal Çalışma Yapabilecek Arkadaşa İhtiyacımız Var - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Kurumsal Çalışma Yapabilecek Arkadaşa İhtiyacımız Var - Türkiye Geneli ...

ynsemreer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ynsemreer

Öğrenci (Grafik) / Kırşehir

Alt 14-09-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kurumsal Çalışma Yapabilecek Arkadaşa İhtiyacımız Var

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: HANGİ PROGRAMA EN İYİ HAKİMSENİZ

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: KOPYALAMA MERKEZİ VE REKLAM AJANSI TARZINDA BİR İŞYERİ AÇACAĞIZ FAKAT LOGO VE KURUMSAL ÇALIŞMAYA İHTİYACIMIZ VAR, 3 ORTAK KURACAĞIZ HİÇBİRİMİZ LOGO KURUMSAL ÇALIŞMA YAPACAK KADAR BİLGİYE SAHİP DEĞİLİZ GEREKLİ BİLGİ MAİL YOLU İLE VERİLECEKTİR. SAYGILAR

E-posta: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-09-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Kurumsal Çalışma Yapabilecek Arkadaşa İhtiyacımız Var - Türkiye GeneliKurumsal Çalışma Yapabilecek Arkadaşa İhtiyacımız Var - Türkiye GeneliKurumsal Çalışma Yapabilecek Arkadaşa İhtiyacımız Var - Türkiye GeneliKurumsal Çalışma Yapabilecek Arkadaşa İhtiyacımız Var - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

emrah bahcivan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrah bahcivan

Grafiker / İstanbul

Alt 20-09-2016 #3
********* adresinden yaptıracağınız iş ile ilgili bilgi ve döküman yollayabilirsiniz.iyi çalışmalar kolay gelsin
brskdr233 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brskdr233

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 21-09-2016 #4
Mail atılmıştır kolay gelsin.
cemyakut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cemyakut(36)

Grafiker / Ankara

Alt 21-09-2016 #5
merhaba, ********* adresinden bana ulaşabilirsiniz. Photoshop, Corel, 3Dmax, Aİ, Id, AE, gibi bir çok program kullanıyorum. Sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek tecrübe ve deneyime sahibim. PM den de ulaşabilirsiniz.
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 22-09-2016 #6
biraz önce size kendimle ilgili detaylı bir mail gönderdim.
görüşmek üzere
Ali design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali design

Grafiker / İstanbul

Alt 22-09-2016 #7
Mail gönderdim geri dönüşünüzü bekliyor olacağım. Ali
MADizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MADizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Tasarım

Alt 25-10-2016 #8
Sadece istediğiniz işler anlamında değil, daha fazlası için lütfen bağlantı kurunuz.
MiaBlack isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiaBlack

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 29-10-2016 #9
Mail attım, geri dönüş yaparsanız sevinirim. Kurumsal Çalışma Yapabilecek Arkadaşa İhtiyacımız Var - Türkiye Geneli
Aybukekaplan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Aybukekaplan

Öğrenci (Grafik) / Kayseri

Alt 02-11-2016 #10
Merhabalar isterseniz ben tasarımları yapmak isterim. Üniversitede grafik tasarım öğrencisiyim.
Sponsor Links

Reklam